Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc?

oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nelly

Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 2
Post 2011-06-25, 08:13  //  oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc? Odpowiedz z cytatem
Jestem kobieta i jesli moja obecnosc tutaj moze sie komus nie podobac z gory przepraszam za wtargniecie na Wasze forum, ale na babskich forach roi sie od idiotyzmow a ja chce poradzic sie prawdziwych i doswiadczonych facetow.

PYTANIE:
Powiedzcie mi, jaki jest Wasz stosunek do gry wstepnej i robienia "minetki"? To dla Was przyjemnosc czy powinnosc?
Nie chodzi o przygodny seks, tylko o seks w zwiazku.

PROBLEM:
Jestem w prawie DWULETNIM zwiazku a moj facet nie robi mi minetki. Zdarzylo mu sie wyladowac "tam" zaledwie cztery razy ale szybko przerywal i przechodzil do rzeczy. O co chodzi? Nie naciskam, nie prosze, nie namawiam, tylko czekam az on sie w koncu ogarnie ale na to sie nie zapowiada.

To samo jest z gra wstepna. Lubie szybki sex, ale nie non-stop. A wyglada to tak: jemu stoi, chwila glebokich pocalunkow i jazda. Przeciaganie, sytuacji i mowienie "nie spiesz sie" nic nie daja.
Za to ja chetnie i prawie za kazdym razem robie mu "laske" czyli ja mu funduje gre wstepna, a on mi nie.

O co tu chodzi? Jego wczesniejsze partnerki byly malo wymajajace?

Mozecie mi cos poradzic? Bo ja juz nie wiem (bunt w stylu "nie bede juz Ci robic laski bo cos za cos" albo przeprowadzanie rozmowy jak na dywaniku u psychologa jest przeciez bez sensu)

Tylko darujcie sobie komentarze w stylu "zmień chłopa" bo nie o to chodzi.


zeby uniknac zbednych pytan dodam jeszcze, ze:
-mamy po dwadziesciapare lat, wiele zwiazkow za soba i doswiadczenie w sexie
-tak, jestem zadbana (zawsze czysta, pachnaca i gladka)
-nie zniechecalam go gdy fundowal mi oral (nie pouczalam, nie komentowalam, tylko wyraznie dawalam do zroumienia ze mi dobrze)
-on przede mna mial krotkie zwiazki, ktore sam konczyl bo nigdy sie w nie nie angazowal
-poza tym problemem uklada nam sie swietnie



z gory dzieki za odpowiedz Smile
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-06-25, 15:22  //  oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc? Odpowiedz z cytatem
co tu duzo odpowiadac, twoj partner jest jaki jest i lubi lub nie robic minetke, albo mu zalezy na Tobie i musisz z nim o tym porozmawiac nie z nami i zmieni podejscie do tego, albo zmienisz partnera jesli tylko to ci przeszkadza i jest kluczowe dla Ciebie akurat, tak czy siak musisz pogadac z nim bo to kwestia indywidualna kazdego zwiazku, zeby sie i w tych kwestiach "dogadac", znam facetow co lubia godzinami to robic, a znam co nie lubia wcale tylko wola przejsc do rzeczy, jak to ze wszystkim w zyciu, jeden lubi zbierac znaczki, drugi jezdzic na paintballa i albo te znaczki polubi dla Ciebie, albo musisz szukac kolekcjonera Wink
nelly

Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 2
Post 2011-06-25, 16:03  //  oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc? Odpowiedz z cytatem
Zwracam sie do Was, bo chce najpierw poznac Wasze opinie na ten temat. Nie jestem facetem i pewne rzeczy widze inaczej, wiec predzej w takiej rozmowie strzele jakas gafe i facet poczuje sie jak kiepski kochanek. No i bedzie klops ;/

To moze inaczej spytam:
Jezeli waszej kobiecie cos nie pasuje w lozku, to jak powinna Was uswiadomic zebyscie nie poczuli sie urazeni?

Obawiam sie ze szczera rozmowa jest dosc ryzykowna...

dzieki S. Expert za odpowiedz Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-06-25, 22:37  //  oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc? Odpowiedz z cytatem
tylko szczera rozmowa jest sposobem, jesli sie tego boisz to znaczy ze nie nadajecie sie na pewno na pare dluzej, skoro nie potraficie ze soba nawet rozmawiac, tylko chcesz sie bawic w jakies podchody i latwiej ci pisac w necie o swoich problemach, niz rozmawiac o nich z partnerem, smutne to
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  oral i gra wstepna-przyjemnosc czy powinnosc?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!