Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał?

Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-01-12, 14:01  //  Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał? Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z was zaciągał może szybkie pożyczki? Jakie to były kwoty, i jakie realne koszta były z tym związane?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2018-01-15, 06:48  //  Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał? Odpowiedz z cytatem
Firmy pozabankowe pełną dosyć istotną funkcję w gospodarce. Głównie chodzi o możliwość zaciągnięcia w szybki i stosunkowo tani sposób kredytów konsumenckich. Ich koszta uzależnione są od kilku czynników i potrafią się od siebie znacznie różnić, dlatego więc przed podjęciem decyzji należałoby przeprowadzić drobiazgową analizę.
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://chwilowo.pl/prasa/szybkie-pozyczki-pozabankowe-bez-bik/
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2018-01-15, 13:06  //  Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał? Odpowiedz z cytatem
ja , ale i tak mi nie pomogło bo muszę sprzedać swoją firmę nie stety.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Opinie o szybkich chwilówkach - ktoś zaciągał?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!