Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Open Finance - korzystaliście?

Open Finance - korzystaliście?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-10-11, 08:46  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Szukam opinii. Warto z nimi starać się o kredyt?
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-10-11, 22:56  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem, różne niekorzystne informacje o nich... jak nie masz noża na gardle to omijaj szerokim łukiem.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-10-13, 22:15  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Ja nie, ale moi znajomi brali przez nich kredyt na mieszkanie i z tego co wiem, chyba byli zadowoleni. Mogę podpytać jak coś.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2013-10-14, 14:37  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Korzystajac z posrednika trzeba miec swiadomosc tego, ze nie zawsze bedzie on promowal najlepsze dla nas rozwiazanie ale czesto takie na ktorym ma on najwieksza prowizje. Oczywiscie nie chce generalizowac bo zdarzaja sie rowniez i tacy pracownicy tego typu firm, ktorym zalezy na dlugoletniej relacji z klientem i wtedy wlasnie uczciwe podejscie do sprawy jest kluczowe. Ale trzeba miec swiadomosc zagrozen i nie wierzyc w kazde slowo czy oferte.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-10-14, 19:50  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Z drugiej strony takie spotkanie z konsultantem przecież nic nie kosztuje. A może kosztuje?
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-10-20, 21:42  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, to spotkanie nic nie kosztuje. Nie płacisz też prowizji. Płaci ją bank.
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2013-11-13, 07:24  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Na rynku działa jeszcze kilka innych firm doradztwa finansowego m.in. Idea Expert.

"Korzystajac z posrednika trzeba miec swiadomosc tego, ze nie zawsze bedzie on promowal najlepsze dla nas rozwiazanie ale czesto takie na ktorym ma on najwieksza prowizje. "

W ostatecznym rozrachunku to klient decyduje jaki wybiera kredyt czy ofertą. Najlepiej jest gdy ma się jakiś wybór, ale to też zależy w głównej mierze od tego jaką masz zdolność kredytową. Jeśli tylko w 1 banku istnieje możliwość udzielenia kredytu, to siłą rzeczy nie ma za bardzo czego forsować. Z tego co wiem prowizje banków są zbliżone. '
notabene

Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-12, 22:50  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Według mnie warto iść na spotkanie z doradcą Open Finance, mają na pewno dużo większą wiedzę i rozeznanie na rynku finansowym.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-15, 18:21  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie korzystałam z ich ofert
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-27, 18:51  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie korzystałam z usług tego banku. Ja do tej pory miałam tylko konto w pko. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad założeniem konta w milenium ale na razie na myśleniu się kończy. Może jak założę DG to się tam przeniosę bo ofertę mają całkiem, całkiem
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-17, 21:42  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Nie powiem, jak mi czasami braknie pieniędzy to wezmę jakąś pożyczkę. W tym banku o którym wspomniałeś to jeszcze nie brałem ale brałem w Profi Credit pożyczkę na wakacje. Nie miałem problemu z jej spłatą bo miałem ustaloną niską ratę. Teraz chyba też wezmę ale na Sylwestra bo córce obiecałem, że spędzimy go w górach a już widzę, że nie wyrobię się z kasą.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-21, 10:52  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Orientujecie się czy dobrze doradzają jeśli chodzi o kredyty mieszkaniowe?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-05-22, 10:11  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Nie szukałeś opinii w sieci? Jest to dość duża firma, tak wiec ogólnie sporo jest wpisów na jej temat na róznych stronach. Nie tylko tutaj.

O tutaj na przykład znajdziesz opinie o Open finance - sam sobie poczytaj co piszą o nich inni. Sam ogólnie kiedyś korzystałem z ich pomocy w zakresie kredytu gotówkowego. Byłem zadowolony.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-06-30, 02:14  //  Open Finance - korzystaliście? Odpowiedz z cytatem
Jak już mówimy o pożyczaniu pieniędzy to warto także wspomnieć o tym, by dobrze analizować swoje finanse. Zawsze trzeba spłacić to co się pożyczyło no chyba że z tym też jest problem to w takim wypadku konsolidacja chwilówek Wrocław zdecydowanie pomoże
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Open Finance - korzystaliście?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!