Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Olej z konopii siewnych

Olej z konopii siewnych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-04-20, 08:53  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Witam. Praktycznie od zawsze cierpię na duże alergie. Mam azs nasilnoną formę i męczy mnie bardzo katar sienny alergiczny Niestety ale leki nie dzialają. Przechodziłem również odczulanie i mało mi to pomogło. Zastanawiam się nad kuracją olejem z konopii siewnych. Czytałem kilka artykułów ale niewiele jest rzetelnych informacji o jego dzialaniu.Czy ktoś moze przyjmował i może mi napisać czy warto jest spróbować?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-04-21, 10:13  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Olej z konopii siewnch to dość nowa kuracja ale robi sie coraz bardziej popularna.Ze swojej strony polecam Hemp element. Jest to suplement na bazie tego oleju. Może nie jest tani ale wystarczy dziennie kilka kropel.Biorę z tego samego powodu co Ty i powiem Ci,że czuję bardzo dużą różnicę. Stan mojego zdrowia się ustabilizował , nie mam juz takich objawów alergii jak wcześniej.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2016-04-22, 06:14  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Te olejki z konopi siewnych wracają powoli do łask. Ludzie je na nowo odkrywają.
W tym roku w aptekach pojawił się np środek Hemp Elemente z 3% CBDa. Nie mylić z marihuaną. Nie zawiera THC czyli tej substancji psychoaktywnej, ale zawiera za to CBD i CBDa. A o korzystnych właściwościach tego związku zostało już napisanych wiele artykułów.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-04-25, 07:15  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Mam kilka pytan. Jakie jest dawkowanie? Widze,że buteleczka nie jest duża tak wiec na ile mniej więcej wystarcza? No i efekty są po jakim czasie od brania? Kiedy je widać?
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-10-28, 18:42  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że się zastanawiasz bo olej z konopi siewnych wykazuje wiele pozytywnych właściwości leczniczych, więcej na http://weed-seeds.pl/olej-konopny-kompendium-wiedzy/vubv/jak-olej-konopny-wplywa-na-nasze-zdrowie.html przeczytać można. Wiele osób myli konopie siewne w indyjskimi i niepotrzebnie obawia się stosowania olejów z tych siewnych. A one naprawdę mają mnóstwo pozytywnych właściwości.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-04-29, 05:53  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Ja tak sobie myślę, że jednak nadal nie do końca doceniamy moc konopi. Tymczasem stosując np. tego typu olejki CBD https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 możemy skutecznie uporać się z bóle, wyregulować pracę układu krwionośnego czy hormonalnego, a jednocześnie dużo lepiej radzić sobie ze stresem czy zmęczeniem.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2021-11-23, 13:44  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Jest legalny w przeciwieństwie do marihuany. OBecnie marihuana w Polsce jest legalna jedynie w celach leczniczych. Nie można zakupić legalnie suszu. Za to dostępne do kupna są nasiona, które kupuje się w celach kolekcjonerskich
https://nasionamarihuany.pl/indoor/purple-haze-1

Na przykład w sklepie.

Działanie cbd i marihuany jest zdecydowanie odmienne. Cbd nie ma właściwości psychogennych.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-04-05, 01:43  //  Olej z konopii siewnych Odpowiedz z cytatem
Olej z konopi może pomóc na wiele dolegliwości zdrowotnych. A co do innych produktów konopnych - zobaczcie gdzie można kupić nasiona konopi i nasiona marihuany outdoor https://panpestka.pl/product-category/outdoor/ . W najlepszej cenie właśnie w tym sklepie kupicie nasiona których posiadanie jest w pełni legalne w naszym kraju.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Olej z konopii siewnych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!