Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Okulary z antyrefleksem

Okulary z antyrefleksem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2020-03-30, 08:57  //  Okulary z antyrefleksem Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam sie nad wyborem okularów z antyrefleksem. Czy Waszym zdaniem warto czy to jedynie wywalanie kasy na marne ?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-03-30, 09:59  //  Okulary z antyrefleksem Odpowiedz z cytatem
Nie, moim zdaniem dobrze jest jednak takie okulary sobie kupić. Szkla z powłoką antyrefleksyjną są drozsze, nie ma się co tutaj oszukiwać, ale pozwalaja na znacznie bardziej komfortową pracę przed komputerem, o czym sam sie przekonałem.Przy wyborze nowych okularów wspomniałem, ze mam problem z widzeniem oraz że bolą mnie oczy po wielu godzinach pracy i zaproponowali mi wlasnie okulary z antyrefleksem.

Jest lepiej, oczy juz mnie tak nie bola. Aczkolwiek swoje dołożyło również dostanie ćwiczeń wzroku. Okulary dobieralem sobie w Trendy Opticians. Zorientuj się czy nie masz blisko ich salonu bo jest tam mozliwośc badania wzroku.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-03-31, 20:53  //  Okulary z antyrefleksem Odpowiedz z cytatem
A moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są soczewki. Są one naprawdę wygodne, a do tego praktycznie niewidoczne. Na stronie: https://www.twojesoczewki.com/42-soczewki-kontaktowe-kolorowe możesz je zamówić za bardzo dobrą cenę. Ich wybór jest tutaj naprawdę duży, a do tego przy zamówieniu od 100 zł przesyłka jest darmowa.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-08-11, 14:16  //  Okulary z antyrefleksem Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jak się wybierzesz do okulisty, do optyka. Oni doradzą jakie okulary będą dla Ciebie najlepsze. A poza tym to jeszcze pamiętaj o kroplach, na DBAM O OCZY dobierzesz odpowiednie dla Ciebie. Może zmagasz się z alergią i oczy Ci łzawią? To też porady znajdziesz na stronie co robić.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Okulary z antyrefleksem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!