Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Okulary do pracy przy komputerze

Okulary do pracy przy komputerze

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-05-10, 08:52  //  Okulary do pracy przy komputerze Odpowiedz z cytatem
Ostatnio po dłuższym siedzeniu przy komputerze w pracy mam przekrwione oczy. Wiem że co godzinę należy robić 5 minut przerwy aby wzrok odpoczął, oraz można używać kropli nawilżających. Na golu jest wiele osób, które jak nie w pracy to w domu spędzają dużo czasu przed komputerem. Więc mam do nich pytanie. Używacie specjalnych okularów do pracy przy komputerze? Pomagają wam? Nie mam żadnej wady wzroku, ale potrafi się on męczyć po kilku godzinach. Nie wiem czy jest sens kupować takie okulary. W pracy mam monitor LCD, w domu laptopa.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2020-05-12, 08:30  //  Okulary do pracy przy komputerze Odpowiedz z cytatem
Potrzebujesz okularów ze szkłami z powłoką antyrefleksyjną. Sam długo się zastanawiałem czy sobie takie okulary kupić czy nie, bo jednak a powłokę taką płaci się spore pieniądze. Postanowiłem jednak zainwestować i sobie takie okulary sprawić. Oraz nie żałuję. Wcześniej po pracy miewałem bóle glowy, obecnie oczy są mniej zmęczone oraz nie odczuwam bóli głowy.

Jeśli chodzi o dobór okularów, polecam poszukać blisko siebie sklepu Trendy Optitians:
https://trendyopticians.pl/

Jest to sieć sklepów optycznych, w których jest możliwość wykonania sobie badania wzroku.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2020-08-26, 13:26  //  Okulary do pracy przy komputerze Odpowiedz z cytatem
Moja rada to wizyta u okulisty, nie warto samemu grzebać przy oczach, bo to się może bardzo źle skończyć. Wiem co mówię bo od lat leczę oczy.
A okulary dlla siebie wybrałem takie tu https://eyewear24.net/product-pol-44058-Okulary-korekcyjne-Giorgio-Armani-AR-7190-5840.html
Okulary mojej ulubionej marki, znanej nie tylko w naszym kraju. Kształt oprawek prostokątny mi odpowiada, bo nie zawężają pola widzenia w czasie jazdy autem.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2020-09-02, 18:09  //  Okulary do pracy przy komputerze Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie używam chociaż się zastanawiam, nawet lekarz medycyny pracy pyta czemu nie przyniosłem ze sobą okularów na badania. Zauważyłem, że wzrok pogorszył mi się znacząco odkąd pracuje standardowe 8h przy komputerze i potem jeszcze w domu.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-03-18, 11:16  //  Okulary do pracy przy komputerze Odpowiedz z cytatem
Jak pracuje się dużo przy komputerze to nie tylko okulary ale i odpowiednie krople, pamiętajcie o nawilżaniu wzroku. Na DBAM O OCZY wiele się dowiedziałam jak zadbać jak należy o moje oczy. Pracuje przy komputerze po 10 godzin na dobę, często także w weekendy. Nie wyobrażam sobie nie troszczyć się o wzrok w takiej sytuacji.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Okulary do pracy przy komputerze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!