Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Okna do domu

Okna do domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2022-06-01, 13:15  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie co do okien panoramicznych, a właściwie horyzontalnych. Chodzi docelowo o takie okno narożne w kuchni. W projekcie jedna część ma 190cm, druga 100cm, wysokość 80cm. Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z wymiarami tych okien? Mam na myśli tutaj jakieś standardy tych okien wpływające końcowo na cenę.
Dodatkowo- jak wygląda otwieranie tych okien?
Czy ktoś ma podobne rozwiązanie i mógłby posłużyć jaką radą?
Z góry bardzo dziękuję!
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-06-01, 13:43  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
Nie ma czegoś takiego jak standard wymiaru okna innego niż dachowe, to nie lata 90te - i tak trzeba pomierzyć otwór i wyprodukować okno na wymiar. Te okna to z reguły fixy są więc temat otwierania odpada.

Nie wiem czy jest to dobre miejsce na takie pytania, polecam skontaktować się z firmą:
https://oknaprim.pl/okna-pcv-oknoplast/

Oferują okna firmy Oknoplast - jest to duży producent, tak więc może będzie miał tutaj jakieś dobre wyjście.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-06-06, 22:49  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
Okna to wyjątkowo odpowiedzialny wybór - w końcu mają chronić od czynników zewnętrznych. Muszą więc dobrze izolować mieszkanie od hałasu i panujących temperatur. Myślę, że okna Drutex staną na wysokości zadania - są super jakości i można je naprawdę niedrogo kupić.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2022-09-09, 10:36  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
My kupiliśmy firmie Kapica. Jest to dobry producent okien i drzwi z pcv i aluminium. Ceny spoko, jakość świetna, trzyszybowe okna, bardzo duże. Tarasowe uchylno/przesuwne. Za 9 wielgachnych okien z tym tarasowym 220x250, plus montaż i rolety automatyczne nie zapłaciliśmy tak duzo (robiliśmy porównania oraz w tej firmie zaoferowali nam najlepszą jakość w stosunku do ceny pod kątem parametrów okien). A, i jeszcze u targowałem dobry rabat.

Polecam się skontaktować, powinni Wam stworzyć wycenę.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-09-25, 15:58  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
W moim odczuciu, plisy to świetny sposób na dodanie wnętrzom nowoczesnego charakteru. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wyglądu swoich okien, polecam zerknąć na https://www.roltis.pl/katalog/plisy Może to właśnie to, czego potrzebujesz, by nadać swoim wnętrzom świeżego i stylowego wyglądu.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2023-12-27, 19:06  //  Okna do domu Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz wysokiej jakości plis okiennych to polecam zajrzeć tutaj https://www.roletymaan.pl/plisy-gliwice
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Okna do domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!