Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Okna dachowe- poradźcie

Okna dachowe- poradźcie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-03-03, 14:46  //  Okna dachowe- poradźcie Odpowiedz z cytatem
Witam, musimy zamontować nowe okna na poddaszu. Chcemy zrobić tam pokoiki dla dzieciaków, przynajmniej każdy będzie miał swój u nie będzie wiecznych kłótni. Dach już zmieniony i zabieram się za wykańczanie. oczywiście zostawiłem sobie otwory na okna i na razie zakryte sa folią. zanim zacznie padać deszcz musze jakoś sie z tym uporać. Okna zamowiłem na Pomierzyłem, wszystko mi pasuje idealnie, a okna sa drewniane to nawet lepiej, bo pokoiki będą drewniane. Zależało mi na ekologii, bo moja starsza córka nie chce mieć w pokoju nic, co zostało wyprodukowane z rabunkowej wycinki lasów - oszaleć mozna z tymi dzieciakami. Jakość okien jest wysoka, a cena na dodatek przystepna. Czy ktoś może mi doradzić jakie kołnieże wybrać?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2016-01-03, 10:38  //  Okna dachowe- poradźcie Odpowiedz z cytatem
Ja również mam ten sam problem. Nie wiemy na jakie konkretnie się zdecydować.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-01-04, 10:08  //  Okna dachowe- poradźcie Odpowiedz z cytatem
Ja jakiś czas temu również wymieniałem okna. Na początku planowałem wstawić sobie okna drewniane ale zrezygnowałem jak zobaczyłem jaki jest to koszt... Jednak jest to zdecydowanie za wysoki koszt jak na moje możliwości tak wiec zdecydowałem się na okna w technologii pvc oraz nie żałuję. Również są dobrze wykonane, energooszczędne oraz nieźle się prezentują. Zamawiałam je w lokalnej firmie z Krakowa Ekoplast.
Konkretnie ten model okien:
http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo

Są to konkretne, energooszczędne okna w zabudowie wielkokomorowej tak więc o wiele lepiej trzymają ciepło w mieszkaniu.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-12-25, 22:46  //  Okna dachowe- poradźcie Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie solidnych okien dachowych to sprawdzajcie od jakiego producenta one pochodzą. Nie liczy się tylko cena, takie okna kupuje się na lata przecież. Zobaczcie czy od producenta Rooflite + możecie zamówić okna, to sprawdzona firma i na pewno wykonają dla Was dobrej jakości okna, o idealnych wymiarach, zgodnie z oczekiwaniami.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Okna dachowe- poradźcie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!