Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Ogrodzenie metalowe czy drewniane

Ogrodzenie metalowe czy drewniane

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-09-07, 12:35  //  Ogrodzenie metalowe czy drewniane Odpowiedz z cytatem
Jaki rodzaj ogrodzenia byście polecili? Sprawdzi się lepiej ogrodzenie metalowe czy drewniane?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2018-09-10, 05:46  //  Ogrodzenie metalowe czy drewniane Odpowiedz z cytatem
O gustach się nie dyskutuje. Zarówno metalowe ogrodzenia jak i drewniane mogą być łądne Chociaż mi osobiście o wiele bardziej podobają się ogrodzenia kute. Szczegolnie jeśli mamy tutaj do czynienia z artystyczna metaloplastyką:
http://efekt-metal.pl

Ogrodzenie kute w stosunku do ogrodzenia drewnianego ma o wiele więcej zalet. Głównie dotyczących wytrzymałości. Nie trzeba go tak często impregnować.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2018-12-11, 21:40  //  Ogrodzenie metalowe czy drewniane Odpowiedz z cytatem
Gdybym miała wybierać to postawiłabym na ogrodzenie modułowe jońca z przęsłem metalowym Very Happy Ale tak jak pisze error każdy ma inne gusta Smile
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Ogrodzenie metalowe czy drewniane
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!