Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Odzyskanie danych z dysku

Odzyskanie danych z dysku

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-06-25, 11:19  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
Zepsuł mi się laptop. Zaniosłam go do naprawy i tam powiedzieli mi, że nie da się już nic z nim zrobić Sad Jestem wściekła, bo miałam tam bardzo ważne dokumenty i pliki. Czy jest jakaś możliwość żeby odzyskać dane z dysku?
Reklamy
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-06-26, 08:21  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
a w tym serwisie pytałaś o to czy da się odzyskać dane z dysku? ja niestety nie znam żadnych sposobów na odzyskiwanie danych.
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-06-26, 11:28  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
Tak, ale powiedzieli mi, że nic się nie da zrobić Sad Jednak chciałabym się jeszcze upewnić, oddać laptopa gdzie indziej, bo jakoś tak mam wrażenie, że mnie ogólnie olali i średnio się przejęli moim lapkiem :/
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-06-26, 12:02  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
Ja Ci polecam w takim razie zgłosić się do Spy Shopu. tel: 500 456 565 i zobaczysz co oni Ci powiedzą.

Mi kiedyś odzyskali utracone dane z telefonu, gdzie wcześniej w punkcie telefonów też słyszałem, że nic się nie da odzyskać. Nie wiem co tak naprawdę stało się z Twoim laptopem, więc nie chcę dawać nadziei, że wszystko odzyskasz, no ale próbować trzeba. Mi się udało
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-06-26, 14:03  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
bartek_w napisał: Ja Ci polecam w takim razie zgłosić się do Spy Shopu. tel: 500 456 565 i zobaczysz co oni Ci powiedzą.

Mi kiedyś odzyskali utracone dane z telefonu, gdzie wcześniej w punkcie telefonów też słyszałem, że nic się nie da odzyskać. Nie wiem co tak naprawdę stało się z Twoim laptopem, więc nie chcę dawać nadziei, że wszystko odzyskasz, no ale próbować trzeba. Mi się udało


Tak myślałam, że na forum to zawsze ktoś coś wymyśli albo podrzuci Very Happy dzięki.
Zadzwonię do nich i zobaczymy co mi powiedzą.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 06:46  //  Odzyskanie danych z dysku Odpowiedz z cytatem
Jest mozliwosc odzyskania danych, ale raczej sama tego nie zrobisz. zona miała podobny problem po zalaniu laptopa sokiem, ale zaniosła do serwisu i udało się. Bardzo dobry serwis, widać, że profesjonalne podejście do tematu, Redicreo w Krakowie. Mozna im zaufać, mają łeb chłopaki Smile
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Odzyskanie danych z dysku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!