Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Odzież w dużych rozmiarach

Odzież w dużych rozmiarach

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2018-10-17, 11:45  //  Odzież w dużych rozmiarach Odpowiedz z cytatem
Zarówno dla puszystych jak i wysokich. Mam tutaj na myśli nawet te podstawowe elementy garderoby takie jak spodnie, koszule czy marynarki... W standardowych sklepach wybór jest dosyć ograniczony. W związku z tym gdzie szukać tego typu odzieży?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-10-18, 08:14  //  Odzież w dużych rozmiarach Odpowiedz z cytatem
Zależy jeszcze w jakich sklepach, bo coraz częściej pojawia się w nich asortyment z przeznaczeniem właśnie dla osób puszystych. Widać to po rozmiarówkach. Dużo też tego mają na allegro czy innych tego typu portalach aukcyjnych. Powstają w końcu sklepy internetowe, z dosyć dużym wyborem - krótko mówiąc jest tego całkiem dużo. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem jak coś: https://tombigo.pl/
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-01-18, 12:46  //  Odzież w dużych rozmiarach Odpowiedz z cytatem
Najwięcej takich większych ubrań znajdzie się w Internecie.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2019-04-01, 12:36  //  Odzież w dużych rozmiarach Odpowiedz z cytatem
No niestety w lokalnych sklepach raczej ciężko o duże rozmiary. Ja już nawet przestałem szukać, teraz jak chcę coś ciekawego znaleźć, to zawsze wchodzę na Duży Lolek
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-09-09, 20:49  //  Odzież w dużych rozmiarach Odpowiedz z cytatem
Osoby w większym rozmiarze też częściej sięgają po pończochy niż rajstopy, bo są wygodniejsze i lepiej się układają i przede wszystkim nie przeszkadzają. Strona https://www.gabriella.pl/ponczochy/ ma duży wybór różnego rodzaju pończochy także zerknijcie i może się przekonacie do jakiś jesiennych stylizacji.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Odzież w dużych rozmiarach
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!