Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » odtwarzacze sieciowe

odtwarzacze sieciowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2010-05-28, 12:14  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Co myślicie, o odtwarzaczach sieciowych??
czy myślicie, że warto jest inwestować w takie sprzęty??
Jeśli tak, to czym się kierować przy wyborze odtwarzacza ?? Jakie funkcje powinien mieć??
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-05-30, 10:49  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Używam i sobie bardzo chwalę. Przeszedłem droge od DVD przez PC Media Center i Blu-Ray az po odtwarzacz sieciowy i nie widze odwrotu.

Bardzo duza uniwersalnosci, mało zajmuje miejsca, szybki start i ogromna wygoda.

Co najwazniejsze? Dobry support w kwestii oprogramowania, obsluga MKV (to juz standard), obsluga napisow srt i txt z ogonkami, dwa USB. Owszem mozna by dalej wymieniac.

Ja uzywam Xtreamera i jestem bardzo zadowolony. Blu-Ray stacjonarny sie kurzy. Uzywam bardzo sporadycznie do materialow na plytach DVD i Blu-Ray.
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-07-05, 14:53  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa. Na pewno dużo lepsze rozwiązanie niż dvd i konkurencja dla blu-ray. A czym się kierować przy wyborze odtwarzacza, to zależy czego się oczekuje Smile Większość odtwarzaczy oferuje mniej więcej to samo, różnią się szczegółami. Na pewno ciekawe rozwiązanie dla kogoś kto chce mieć dostęp do filmów w hd a nie uśmiecha mu się przetrzymywanie płytek blu-ray.
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-08-24, 10:59  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Niom, tylko trzeba uważać przy zakupie takiego odtwarzacza i kupować u sprawdzonych i zaufanych sprzedawców. Bo właśnie na tym blogu przeczytałem, że dotarły do nas chińskie produkty z kradzionym oprogramowaniem i może się coś niedobrego dziać z takim odtwarzaczem. Jak kupować to znane marki, a nie jakieś podróbki Smile
hantiv

Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 4
Post 2010-09-02, 10:24  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio sporo szukam o tych urządzeniach, i muszę przyznać że tyle funkcji nie widziałem w żadnej maszynce... Chyba tylko grać na tym nie można ;D Zamiast blu-ray według mnie idealne rozwiązanie, bo może ( oprócz blu-ray ) odtwarzać wszystkie pliki multimedialne :] Oczywiście w zależności od modelu, no ale to już kwestia osobistego wyboru i budżetu Smile
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-09-14, 11:09  //  odtwarzacze sieciowe Odpowiedz z cytatem
Niektóre modele też mają opcję odtwarzania płytek BD np. hdi dune. (model chyba BD prime jeśli się nie mylę) - możesz poszukać jeśli Cię interesuje. Na stronie producenta pojawiły się już nowe modele. Niedługo powinny się pojawić w Polsce.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  odtwarzacze sieciowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!