Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv

Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-03-23, 22:15  //  Komentarze do: Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obs Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-23, 22:15  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
Tak się składa, że kupiłem ten odtwarzacz. Faktycznie czyta pliki mkv. Najwiekszy minus na obecna chwilę, że nie wspiera formatu plików NTFS a wiadomo, że film HD ma przynajmniej 4,3GB. W ten sposób nie ma możliwości, by odtworzyć go z pendriva. Pozostaje jedynie nagranie na płytę DVD lub blu-ray.

Drugi minus to artefakty przy odtwarzaniu filmów w 1080p. Na szczęście nie wszystkich.

Poza tym same zalety. No w moim przypadku dodam jeszcze, że 1 egzemplarz zepsuł się po 5 minutach. Druga sztuka (odpukać) działa.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-03-23, 22:22  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
Wygląda bardzo stylowo. Brak NTFS to jawna kpina. Może LG wypuści nowy firmware, który to poprawi, bo przecież ograniczenia sprzętowe tutaj nie wchodzą w grę. Dziwne.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-26, 11:19  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
No licze na to, ze zniknie ograniczenie tylko do FAT. Jezeli tak bedzie to bedzie idealny player - przynajmniej na jakis czas.

Wczoraj podpialem go do sieci. sciagnal nowy firmawe. Zniknely problemy z brakiem wyswietlania literki -ś- w niektorych filmach.

Po podpieciu do sieci wyprobowalem opcje You Tube czyli ogladanie filmow z YT. Naprawde rewelacyjna funkcja. Myslalem ze obraz z filmikow bedzie tragiczny na 42 calach, ale tutaj pozytywne zaskoczenie - wyglada naprawde niezle. Mozna oczywiscie wyszukiwac filmiki po slowach.
Figofago

Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 2
Post 2009-05-27, 13:38  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
WITAM grono zainteresowanych kupnem jak i tych już posiadających LG BD370... Mam bardzo miła informację bo jak patrze nikt nie wie że oprócz NTFS istnieje jeszcze format plików exFAT, ktory bez problemu zapisuje pliki mkv powyżej 4GB np na pendrive. Sam to sprawdziłem - smiga az miłoSmile)) a wiec mam nadzieję że odtwarzacz staje się w tym momencie THE BEŚCIAKIEM! podaje tu linka skad nalezy pobrac ów sterownik i zainstalować w Windowsie XP i po restarcie przy formatowaniu pendriva czy partycji na dysku zewnętrznym...mamy do wyboru z listy exFAT, a Vista taki format juz posiada sama w standardzie... Podaję linka skad mozna sciagnac ten driver exFAT dla Windowsa XP: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=1cbe3906-ddd1-4ca2-b727-c2dff5e30f61
ZYCIE STALO SIE PROSTSZE Smile
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-27, 14:15  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
Kolego wielkie dzieki Smile Slyszalem o tym formacie plikow ale na forum o HDTV pisali ze LG370 nie czyta exFAT. Dzisiaj kupie sobie pena 16GB i przetestuje. Jezeli jest jak piszesz to w tej chwili do pelni szczescia brakuje tylko profilu 5.1 i byloby juz genialnie. No ale profil 5.1 przezyje a to ograniczenie do 4GB jest mi cierniem w oku. Juz rozwazalem nawet zakup w przyszlosci LG BD390 bo obsluguje NTFS. Teraz bedzie to bezcelowe.

Jeszcze raz wielkie dzieki!
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-27, 14:38  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
Niestety Sad

Sprawdzilem na mniejszym penie i nic sie nie zmienilo w tym zakresie. LG BD370 nie czyta exFAT.
Figofago

Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 2
Post 2009-05-28, 14:46  //  Sprostowanie... Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 Odpowiedz z cytatem
Matko swieta.. przepraszam za wprowadzenie w blad.. kuzwa nagralem na pena exFAT ten sam film co był na płycie DVD i siedziała w BD370.. gdy podlaczylem pena i odpalilem nie zauwazylem bladź ze poszlo to z plyty... Mea culpa.. az mi wstyd!!! faktycznie jak u porzednikow nie czyta mlon exFAT.. Sad((( sorki jeszcze raz...
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-06-02, 21:55  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
No niestety. Co kilka dni lacze z internetem mojego LG w celu sprawdzenia uaktualnien firmware ale od miesiaca nic nowego sie nie pojawia. Liczylem, ze moze wprowadzana NTFS - koncu bedzie on w LG390 a i tutaj przeszkod technicznych nie ma. No ale w tej chwili nic lepszego od 370 nie ma w Polsce.
gizolek74

Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 1
Post 2009-11-16, 19:35  //  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv Odpowiedz z cytatem
Niestety, napisałem maila do LG w sprawie uaktualnienia do NTFS i oto odpowiedz: Szanowny Panie,

informujemy, iż nie ma możliwości dokonania powyższej czynności.
Oprogramowanie takie nie zostanie stworzone.
Funkcję powyższą posiada model BD390.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Odtwarzacz Blu-Ray LG BD-370 - pierwszy z obsługą mkv
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!