Forum Banzaj.pl » Hydepark » Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc

Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
skowronek11

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 5
Post 2016-01-22, 11:46  //  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc Odpowiedz z cytatem
Wielu z nas szuka miejsc, zakątków które nie są tłumnie oblegane przez turystów , marzenia o spokoju , ciszy, miejscu z dala od cywilizacji wydają się odległe. Wszyscy pragniemy odrobiny relaksu, spokoju. Znacie takie miejsca?? Czekam na propozycje.
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-01-25, 19:32  //  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc Odpowiedz z cytatem
Proszę bardzo już podaje ci takie miejsce, zobacz stronę adam.jaroslawiec.pl/ Znajdziesz tu cisze spokój i las, jezioro, dzika plaża. Czy trzeba więcej coś do szczęścia? O jak masz pieska, to możesz go zabrać ze sobą, nikt nie będzie miał o to pretensji.
paktonix

Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-02-01, 21:19  //  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc Odpowiedz z cytatem
Ja od siebie mogę polecić Mrągowo. Piękna miejscowość, bogaty krajobraz, wokoło jeziorka i pełno spływów kajakowych:)
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-07-31, 20:56  //  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc Odpowiedz z cytatem
Polecam sklep z silnikami do łodzi, pontonów - https://www.mc-sklep.pl/ , jeśli lubicie pływać łodziami i pontonami. Myślę, że to bardzo fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, który można połączyć np. z łowieniem ryb i aktywnym wypoczynkiem.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-08-03, 07:21  //  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie rację bytu mają małe miejscowości na Mazurach
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Odpoczynek nad jeziorem i z dala od całego zgiełku? propozyc
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!