Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » OC - najtaniej, najlepiej :)

OC - najtaniej, najlepiej :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
bolson

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 9
Post 2012-09-18, 11:58  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
co możecie polecić w tym temacie? pięć lat miałem ubezpieczenie w pewnej dużej firmie i nazwy nie wymienię, żeby nic nie sugerować Razz ale pomyślałem że może znajdzie się coś korzystniejszego w jakiejś nowej firmie. Smile
Reklamy
rartytas

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 7
Post 2012-09-19, 10:36  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
eeee chyba wszyscy i tak się domyślają hehe Smile
Wiktoor

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 8
Post 2012-09-19, 12:27  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Jeśli jest tak, jak ja myślę, to można rozważyć zmianę… mi to wyszło na korzyść, ale sam musisz się przejść do jakiejś agencji, żeby Ci policzyli co potrzeba. Rozejrzeć się zawsze warto. Nowsze firmy wcale nie są gorsze, a czasami wręcz przeciwnie..
karolo

Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 1
Post 2012-09-25, 10:24  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Wybór najtańszej polisy ubezpieczeniowej związany jest z koniecznością przejrzenia wielu ofert, co zajmuje dużo czasu. Obecnie na rynku ubezpieczeniowym, występuje duża liczba towarzystw oferujących ubezpieczenie samochodu. Dostępne są w tradycyjnej formie, czyli możemy je nabyć u ubezpieczyciela lub kupić online bez potrzeby wychodzenia z domu. Warto zauważyć, że najtańsze OC można kupić właśnie przez internet. Jednak jeśli chcemy poznać wszystkie możliwie tanie opcje odnośnie naszej samochodowej polisy, musimy poświęcić sporo czasu na ślęczenie przed komputerem.


Link wycięty, admin.
truson

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 12
Post 2012-11-11, 19:22  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Ja mam w allianzie - nie narzekam, ale to bardzo indywidualna sprawa, bo wyliczają składkę na podstawie różnych czynników. Mój ojciec ma w linku i też mówi że jest tanio.
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2012-11-14, 12:31  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Mi najtaniej wyszło w Warcie , ale tak jak pisze truson wszystko zależy od indywidualnych czynników , u mnie w rodzinie każdy ma w innej firmie bo każdemu gdzie indziej wyszło najtaniej.
jackass

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 4
Post 2012-12-27, 10:22  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
ja dla odmiany ma w hdi.. ale trzymam mnie akurat nie tylko cena. po prostu nie było z nimi nigdy zadnych utrzydnien przy formalnosciach i wszystko bardzo sypko załatwiają
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-01-01, 17:36  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Słyszałem ostatnio że kobiety maja placic wyzsze skladki ( przez to ze statystycznie gorzej jeżdżą ) myslicie ze to prawda ?
Rolnik

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 122
Post 2013-01-07, 10:18  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Bender napisał: Słyszałem ostatnio że kobiety maja placic wyzsze skladki ( przez to ze statystycznie gorzej jeżdżą ) myslicie ze to prawda ?


sciema, wszyscy placa tyle samo.
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2013-01-22, 09:32  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Ojciec ma w HDI. Więc musi być tanio.
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2013-01-24, 11:36  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Ja sobie chwalę You can drive - najtańsi dla kierowcó do 30stki. Warta jest też warta polecenia, nie ucinaja zniżek za drobne stłuczki.
Atrix

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 16
Post 2013-01-28, 20:06  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
ja też mam YCDrive od hestii, ale głównie ze względu na cene. z dodatkowym AC. z tym że trochę strach się wozić z takim OWU bo dużo kruczków prawnych i warunków z kosmosu (np. jazda wieczorem w weekendy - prawie odcinają się od odpowiedzialnosci. Byleby zniżki zrobić u nich
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2013-02-11, 21:41  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
masz rację. Ogólnie nie wszystkie złoto co się świeci. YCD jest tylko do któregoś roku. A z tego co wiem to niektórzy ubezpieczyciele dają zniżki za kontynuację i takim sposobem czasem nie opłaca się zmieniać ojcu z HDI na coś innego. Nawet jeśli tam zniżki przepiszą mu.
DlaczegoNie

Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 30
Post 2013-02-23, 19:18  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Sporo zależy też z kim załatwiasz to ubezpieczenie czasem można dostać jakiś bonus u doradcy ubezpieczeniowego Smile Najlepiej co roku wysłać zapytanie do kilku celem weryfikacji.
nanini

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 21
Post 2013-02-25, 23:27  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Ja mam w AXA direct i od kilku lat wypadają najtaniej
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2013-05-30, 13:49  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Przelicz sobie na kalkulatorze OC. CUK ma bardzo dobry kalkulator.
gadomka

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 21
Post 2013-06-10, 10:21  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
ja na samym początku miałam w HDI, potem koleżanka powiedziała mi o czymś takim jak "rankomat", gdzie samemu możesz sobie obliczyć składkę lub z pomocą konsultanta. do mnie zadzwoniła babeczka i mi wyszło najtaniej w Liberty Direct (i to prawie dwa razy taniej!).
antoz

Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 21
Post 2013-06-14, 11:53  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
przede wszystkim proponuję udać się do dealera samochodowego, który zajmuje się także ubezpieczeniami - towarzystwa ubezpieczeniowe dają im pakiety, na których można mocno zaoszczędzić. Generalnie na wejście dostajesz korzystniejszą ofertę niż gdybyś poszedł bezpośrednio do TU... Kwestia tylko znalezienia dealera, który będzie oferował takiego ubezpieczyciela, na jakiego się zdecydujesz (nadmienię tylko, że nie musi to być dealer marki, którą akurat posiadasz...)
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2014-01-15, 16:21  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Ja w marcu muszę wykupić ubezpieczenie.Liczyłem na wszystkich dostępnych w necie kalkulatorach i mam pytanie do osób które ubezpieczały auta w CUK - czy jak liczyliście na ich kalkulatorze to przy ubezpieczaniu na miejscu płaciliście dokładnie tyle co wyszło z wyliczeń? Bo jak teraz przeliczałem to mi wyszło taniej niż mam teraz ubezpieczone auto i to sporo nawet.
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2014-02-01, 21:15  //  OC - najtaniej, najlepiej :) Odpowiedz z cytatem
Z moich doświadczeń wynika, że tak.A ile wyszło taniej tak z ciekawości?
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  OC - najtaniej, najlepiej :) Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!