Forum Banzaj.pl » Woda - nurkowanie, kajakarstwo i inne » Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca

Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
hitman

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 4
Miasto: Warszawa
Post 2011-06-09, 13:41  //  Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca Odpowiedz z cytatem
Cześć,

Ostatnio coraz więcej pojawia się ofert na nurkowanie - czy to na kurs owd czy na zapoznanie się z nurkowaniem ze zniżką. Chodzi mi tu o serwisy zakupów grupowych. Skorzystaliście z takiej oferty? Jak to wygląda? Faktycznie przebiega to tak jest w ofercie - dostajesz cały sprzęt, nie moa dodatkowych opłat itp?
Zastanawiałem się nad rozpoczęciem kursu na nurka i to wydaje się ciekawym początkiem - mógłbym sprawdzić czy mi się to podoba zanim zapłacę za to jakieś większe pieniądze.

Korzystaliście?
Jakieś opinie ? Smile

Z góry dzięki!

hitman
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-06-14, 17:56  //  Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca Odpowiedz z cytatem
Tez sie ostatnio zastanawilem jak dzialaja te zakupy grupowe ... i wydaje mi sie ze nie ma innej rady jak poprostu sprobowac i zobaczyc jak to wyglada.

pozdrawiam
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-06-14, 18:28  //  Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa taki kurs nurkowania, jakbys sie zdecydowal i wszystko byloby tak jak w ofercie daj znac Smile moze tez sie zdecyduje.
Forum Banzaj.pl » Woda - nurkowanie, kajakarstwo i inne »  Nurkowanie ze zniżką - czy naprawdę się opłaca
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!