Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Nowy Star Trek

Nowy Star Trek

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-05-21, 09:40  //  Nowy Star Trek Odpowiedz z cytatem
Zawsze lubilem serie Star Trek. Miala swoj specyficzny klimat. Co prawda ostatnie kinowe wersje troche zaczynaly tracac myszka ale klimat serialowy byl.

Wybralem sie ostatnio do kina na nowego Star Steka i musze przyznac, ze wybor byl naprawde dobry. Widac, ze J.J Abrams (facet od serialu Lost) tchnal zywego ducha w uniwers Star Trek.

O ile wczesniejsze Star Treki to byly jednak troche "stateczne" by nie powiedziec statyczne filmy to najnowszy jest wlasciwie kinem przygodowym pelna geba w ktorym naprawde dzieje sie Wink

Naprawde polecam nie tylko fanom serii. Na pewno kupie sobie DVD z tym filmem.

Na video wynalazlem trailera :
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-05-22, 15:36  //  Nowy Star Trek Odpowiedz z cytatem
Potwierdzam. Bardzo dobre kino. Tacy hmm... Piraci z Karaibow tylko w kosmosie Smile

Nie pamietam jak nazywa sie aktor - gra w serialu Heroes postac Sylara. Strasznie mnie tam denerwowal ale tutaj genialnie sprawdza sie w roli Spocka New Edition Wink
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-05-26, 11:04  //  Nowy Star Trek Odpowiedz z cytatem
Byłem na tym w weekend w kinie. Nie było nic ciekawego i się wybrałem. Jako rozrywka bardzo dobre. Dużo bardziej ciekawe, niż ostatnia część ze starej serii (chyba to był X odcinek - Nemesis).
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-10-12, 20:20  //  Nowy Star Trek Odpowiedz z cytatem
Kilka dni temu obejrzałem na Blu-Ray Star Treka. No i powiem Wam, ze bardzo, bardzo dobry film. Oczywiście nie ma co oczekiwać kina z głębią ale rozrywkowo znakomite.

Efekty wbijajają w ziemię. Żałuje, że nie wybrałem się do kina, bo na wielkim ekranie to musi być potęga. Już sekwencja początkowa robi ogromne wrażenie.

Wielki plus za scenariusz - podróże w czasie i alternatywną rzeczywistość. Dzięki temu zgrabnie wybrnięto z kłopotu jakim był bagaż filmów w oryginalnej obsadzie. A właśnie oryginalna obsada... Wielki szacun za to, że znalazło się miejsce dla Leonarda Nimoy'a czyli Spocka z pierwszych filmów kinowych i oczywiście serialu. Łezka w oku się zakręciła...

Czekam na kolejną część - nie mam wątpliwości, że powstanie.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-10-13, 07:48  //  Nowy Star Trek Odpowiedz z cytatem
No fakt, ze bardzo zgrabnie wybrneli z faktu, ze pierwsza obsada miala juz sporo przygod Wink Plus za obsade - dobrze obsadzili aktorow. Chekov w nowym Star Trek jest rownie denerwujacy jak w serialu z lat 60-tych Smile
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Nowy Star Trek
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!