Forum Banzaj.pl » Hydepark » nowoczesne meble kuchenne

nowoczesne meble kuchenne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2018-10-17, 12:47  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Mój brat polecił mi nowoczesne meble kuchenne od: meblecastanea w Warszawie, polecam! Wysoka jakość w atrakcyjnych cenach!
Reklamy
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2019-04-07, 22:19  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Co to znaczy nowoczesne meble kuchenne? Jakby nie patrzeć kuchnia to chyba jedyne pomieszczenie, w którym moim zdaniem powinna mieć meble na wymiar. U znajomych jakiś czas temu firma z Warszawy robiłac meble na wymiar w kuchni i musze powiedzieć, że naprawdę fajnie to wszystko było pomyślane. Trzeba przyznać, że obecnie rozwiązania jeśli chodzi o funkcjonalności mebli są genialne.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-05-27, 17:21  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Mnie meble w Warszawie robiła ta firma z Wyszkowa, kuchenne na wymiar i szafy w przedpokoju. Długo się zastanawiałam gdzie i komu zlecić, chodziło mi o cenę i jakość wykonania. I koleżanki mi tych specjalistów właśnie doradziła. I rzeczywiście są bardzo dobrzy, rodzinna firma, 25 lat doświadczenia. Solidnie i terminowo działają.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-06-03, 22:57  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Ja kupowałem meble u znajomego stolarza. Uznałem, że nikt nie zrobi mebli tak dobrze jak własnoręcznie ktoś zaufany.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2019-08-02, 07:55  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio szukałem pomysłu na kuchnie i bardzo podobały mi się na pierwszy rzut oka matowe fronty kuchenne w kolorze czarnym. Nie zdecydowałem sie na nie jednak z dwóch powodów.Po pierwsze moja kuchnia nie jest duża. Po drugie meble takie są problematyczne w utrzymaniu w czystości oraz widac na nich każdy palec.

Pewnie wybiorę proste meble kuchenne w kolorze białym:


Fronty takie wygladają nowoczesnie i są bardziej proste w czyszczeniu.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-10-23, 06:13  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Ja mam kuchnię zaprojektowaną przez Studio Woodworks z Krakowa i jestem zadowolony z ich wykonania. Cala kuchnia oraz meble są ich projektem, a styl który wybrałem to amerykański. Zastanawiałem sie nad meblami gotowymi, nawet obejrzałem sobie kilka kompletów ale kuchnia jaką mam ma nietypowe wymiary i praktycznie nie da się do niej przystosować mebli tak aby było to wygodne, tak więc postanowiłem jednak wybrać meble na wymiar.
https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-na-wymiar
Z mebli jestem zadowolony.Wszystko pojemne a sama kuchnia jest bardzo wygodna.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-01-28, 15:18  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
W tematach kuchennych to chciałam was spytać jakie noże warto kupić do kuchni? Co polecacie? Słyszałam że producent https://gerlach.pl/noze-kuchenne ma dobrej jakości noże, znajoma ma i chwaliła. Zależy mi na tym żeby były solidne i żebym je miała na długo. Cena nie gra roli.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-04-26, 06:38  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawe propozycje. Przy czym na pewno w naszej kuchni poza funkcjonalnymi meblami, powinny znaleźć się także takie artykuły jak kubki tego typu https://www.indelo.pl/kubki-villa-italia-cat-373 , różnego rodzaju naczynia, a także sprzętu kuchenne wszelkiego typu. Dzięki temu nasza kuchnia będzie nie tylko fajnie urządzona, ale także jednocześnie bardzo funkcjonalna.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2021-02-17, 00:08  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Bardzo ładne meble. Takie nowoczesne wzory są coraz bardziej popularne, w różnych odcieniach zamawiane są szafki, już nie tylko biel. Trzeba pamiętać, żeby o takie szafki odpowiednio zadbać, zobaczcie na https://ludwikekologiczny.pl/blog/czym-myc-szafki-kuchenne-czyszczenie-mebli-kuchennych/ jak można i czym je skutecznie myć by nie zostawały ślady, zacieki. W końcu jak sprzątać to jak należy.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2021-04-22, 19:30  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Remont generalny kuchni to świetna okazja do wprowadzenia prawdziwych zmian. Trudno nie zgodzić się z jednym, oraganizujemy go raz na dobrych kilka lat. Dlatego też nie możemy sobie pozwolić na popełnienie żadnego błędu w zakresie aranżacji. Na dzień dzisiejszy nie możemy narzekać na brak materiałów wykończeniowych. W końcu to klienci stali się wymagający, a producenci muszą sprostać tym wymaganiom. Oczywiście wszystko trzeba dobierać kierując się zdrowym rozsądkiem bo nie zawsze jest warto dopłacać powiedzmy 100% ceny. Jeśli chodzi o same meble to często pojawiają się z nimi problemy. Szczególnie jak mamy je dobrać do niewymiarowej kuchni, a takie najczęściej znajdziemy w tak zwanym starym budownictwie. Dlatego też tak popularne stały się kompletne rozwiązania takie jak kuchnia na wymiar poznań. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu na poszukiwaniach bo w pakiecie otrzymujemy gotowy projekt. Pomoc profesjonalnego architekta wnętrz to będzie nieoceniona.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-05-05, 13:44  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Warto: duży zlew, lodówka dwudrzwiowa, duzo szafek, szuflad o różnej wielkości, duży blat roboczy, cargo, sprzęty pod zabudowę, szkło miedzy szafkami...
NIE Warto: szafek pod sam sufit, zlewu przy oknie, ciemnych płytek podłogowych, kuchenkę gazową lub elektryczną zdała od ściany bocznej, chowanego okapu...

Przynajmniej takie mam przemyślenia Smile A kuchni uzytkowałem już 4 (dwie w wynajmowanych mieszkaniach, jedna w moim własnościowym starym mieszkaniu i jedną aktualną w domu). Warto moim zdaniem przejrzeć sobie zestawy kuchenne w Leroy Merlin, w sklepie tym kupowaliśmy meble do naszej kuchni. I jesteśmy na razie zadowoleni. Meble porządnie wykonane, praktycznie na wymiar. W sklepie jest mozliwość pomocy projektanta.
Mamy serię Aniela:
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-02-04, 01:24  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Akurat meble już mam z głowy, ale szukam cały czas dodatków bo nadal jest pusto. W oko wpadł mi ten chlebak https://www.sfmeble.pl/p/chlebak-z-deska-do-krojenia-bamboo-czarny , gdyż designem idealnie pasuje do koncepcji kuchni. Nie mówiąc już że jakość najwyższych lotów, a dla mnie to bardzo ważna rzecz. Jak coś kupować to porządną rzecz
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 337
Post 2022-05-24, 06:18  //  nowoczesne meble kuchenne Odpowiedz z cytatem
Jeśli salon jest łączony z kuchnią to nie może od niej „odstawać” wizualnie. Warto sprawdzić również meble, do których salonu design będzie podkreślał nowoczesność wnętrz. Ciekawa oferta takich mebli znajduje się w tym salonie https://www.galameble.com/dystrybutorzy/salon-firmowy-gala-collezione-suwalki/ Duży wybór mebli wypoczynkowych gwarantuje, ze każdy znajdzie tam coś dla siebie. Salon jadalnia oraz kuchnia to w dzisiejszej architekturze często jedno wielkie pomieszczenie dlatego warto o nie zadbać z każdej strony.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  nowoczesne meble kuchenne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!