Forum Banzaj.pl » Hydepark » Nowoczesna szkoła

Nowoczesna szkoła

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2017-05-01, 14:06  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Coraz więcej szkół w Polsce jest skomputeryzowanych. Prawie w każdej funkcjonują systemy rekrutacyjne on-line, karty dostępowe albo dzienniki elektroniczne - czy ten trend będzie się dalej nasilać, czy według Was to tylko tymczasowe zafascynowanie technologią? Zapraszam do dyskusji.
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-09-11, 13:42  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Faktycznie w wielu szkołach jest już dziennik elektroniczny. I chyba się sprawdza, bo rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce dzieci.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-08-27, 09:43  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Ja przyglądam się też czy szkoła ubezpiecza uczniów i co to za ubezpieczenie. Zdarza się że nikt o tym nie myśli, wtedy sam kupuję polisę szkolna.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-09-29, 16:39  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Z jednej strony fajna rzecz a z drugiej nie wiem czy bym się zdecydował na wysłanie dziecka w takie miejsce. Trochę to przerażające, że wszędzie teraz są komputery.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-29, 20:57  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Skoro już rozmawiamy o szkole, to myślę, że warto w tym przypadku pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu dla dziecka. Ja jestem tego zdania, że lepiej opłacać takie ubezpieczenie, ale jeszcze lepiej, żeby się ono nigdy nie przydało. Co o tym sądzicie? Jeśli szukacie odpowiedniego, to polecam wam to ubezpieczenie https://www.compensa.pl/
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-09-21, 15:26  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Co do szkoły to ja wam powiem że tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie fajne polisy ubezpieczeniowe, oferty konkurencyjne do innych ubezpieczycieli. Bo jednak każdy chce mieć najlepszą możliwą, prawda?
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2023-09-21, 17:33  //  Nowoczesna szkoła Odpowiedz z cytatem
Rozwój technologiczny ma wpływ na wiele aspektów naszego życia, także na oświatę. Wystarczy zobaczyć na to w kontekście prognozy rozwoju takich technologii jak sztuczna inteligencja. Z pewnością ułatwi to załatwianie wielu spraw w takich miejscach jak sekretariat. Oczywiście musimy też zadbać by nasze dziecko stawiało na rozwój manualnych umiejętności. Trudno sobie wyobrazić brak takich przedmiotów jak plastyka, chociaż to bardzo realne w nadchodzących latach. Dlatego znajdźmy sposób by pokazać jak ciekawym zajęciem może być rysowanie. Podstawowymi przyborami będą caran d'ache kredki - https://www.sklepmatejko.pl/kredki-caran-d-ache jakie możemy kupić nawet w sklepach internetowych. Zawsze produkt wysokiej jakości, spełni oczekiwania.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Nowoczesna szkoła
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!