Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Nowe przepisy o ruchu drogowym .

Nowe przepisy o ruchu drogowym .

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2015-03-16, 11:10  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o nowych zmianach a szczególnie o alcomobilizerach dla recydywistów . Czy uchronią one przed jazdą po pijanemu ?
Reklamy
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-03-17, 19:27  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
Czy uchronią to ciężko powiedzieć ponieważ potrzeba czasu, aż ten przepis wejdzie w życie i zacznie być powszechnie stosowany. Osobiście uważam, że to dobry pomysł i w dłuższej perspektywie powinien przynieść same pozytywy.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-03-17, 22:59  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
Według mnie pomysł dobry, sam jestem posiadaczem alkohita do własnego użytku i według mnie taki gadżet każdemu kierowcy się przydaje, zabranie prawka takiemu jeżdżącemu po alko nie wiele daje, bo oni i tak jeżdżą, jeśli by było takie zabezpieczenie w autach to może mniej osób by siadało za kółko w takim stanie
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2015-03-18, 11:38  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
Według statystyk podanych przez Komendę Główną Policji jest spadek jeśli chodzi o kierujących pod wpływem . Jednak znaczny wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym zanotowała grupa poniżej 0,5 promila w wydychanym powietrzu , czyli raczej okazjonalni pijący . Sądzę , że gdyby było takie urządzenie to taka grupa przestałaby istnieć .
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2015-03-19, 12:53  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
Spadek osób kierujących pod wpływem alkoholu spowodowany jest też rosnącą świadomością i odpowiedzialnością. Umówmy się kary raczej nie odstraszają. Zgodzę się z Donaldem, że wprowadzenie alcomobilizerów może wyeliminować tzw. okazjonalnych pijących, a więc jest to kolejny dowód na to, że wprowadzenie tego przepisu jest czymś koniecznym.
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2015-03-24, 17:39  //  Nowe przepisy o ruchu drogowym . Odpowiedz z cytatem
donald napisał: Według statystyk podanych przez Komendę Główną Policji jest spadek jeśli chodzi o kierujących pod wpływem . Jednak znaczny wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym zanotowała grupa poniżej 0,5 promila w wydychanym powietrzu , czyli raczej okazjonalni pijący . Sądzę , że gdyby było takie urządzenie to taka grupa przestałaby istnieć .

Czyli zastosowanie takiego urządzenia ma sens Smile , jeśli nie będzie wprowadzone to się nie przekonamy a już latem wejdzie w życie zmiana w ruchu drogowym .
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Nowe przepisy o ruchu drogowym .
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!