Forum Banzaj.pl » Militaria » Noktowizor do ASG

Noktowizor do ASG

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-03-17, 16:16  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu byłem pobiegać sobie na asg z kumplami i muszę przyznać, że spodobało mi się. Zresztą nie tylko mi, bo właśnie montujemy sobie stałą ekipę.
Jestem na etapie kompletowania sprzętu. Pistolet już mam, bo odkupiłem używany od kumpla. Przydałby mi się jeszcze noktowizor. Pytanie tylko czy kupię coś poniżej 1 500 zł? Przeglądałem wstępnie sklepy i strasznie drogi taki sprzęt. A z drugiej strony nie chcę kupić jakiejś taniej podróbki. Może jakieś sugestie?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-03-18, 12:32  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Znajdziesz nawet i za 1000 zł. Może słabo szukałeśRazz
chociaż jeśli dysponujesz większą kasą to może lepiej taki ciut leszpy model?
Zobacz sobie zdjęcia które dodałem.
Jeden to Armasight Prime Gen 1+ (to właśnie ten tańszy) a drugi Armasight Vega Gen 1+. W moim odczuciu ten drugi lepszy chociażby dlatego, że ma opcję montażu na głowie, co dla mnie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

przenosny-noktowizor-armasight-vega-gen-1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  32.19 KB
 Odsłon:  4 raz(y)

przenosny-noktowizor-armasight-vega-gen-1.jpg

monokular-armasight-prime-gen-1-z-trzykrotnym-powiekszeniem.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  37.34 KB
 Odsłon:  4 raz(y)

monokular-armasight-prime-gen-1-z-trzykrotnym-powiekszeniem.jpg

Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-03-18, 13:57  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Ja aż tak dobrze się nie znam na tego typu sprzęcie więc te nazwy modeli które mi podałeś nie mówią mi zbyt wiele. A gdzie można kupić ten sprzęt? Gdzię mogę więcej sobie o nich poczytać?
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-03-18, 15:46  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Znajdź sobie w necie sklep Spy Optic. To sklep dla myśliwych, sportowców, leśniczych, służb specjalnych itp. Mają profesjonalny sprzęt więc masz pewność, że nie trafisz na chińskie podróbki. Ja zaopatrywałem się u nich już dwukrotnie i za każdym razem, jak okazywało się po czasie, dobrze mi doradzili. Może podpytaj ich o radę skoro jak sam piszesz niezbyt dobrze się znasz. Chociaż pewnie wskażą Ci te modele o których pisałem, bo uważam, że one najlepiej się nadają do tego czego szukasz.
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-03-18, 16:29  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Dzięki za namiar na sklep. W takim razie skontaktuję się z nimi i dopytam o te modele które wskazałeś i zobaczę co podpowiedzą.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-05-20, 12:32  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kokorek napisał: Jakiś czas temu byłem pobiegać sobie na asg z kumplami i muszę przyznać, że spodobało mi się. Zresztą nie tylko mi, bo właśnie montujemy sobie stałą ekipę.
Jestem na etapie kompletowania sprzętu. Pistolet już mam, bo odkupiłem używany od kumpla. Przydałby mi się jeszcze noktowizor. Pytanie tylko czy kupię coś poniżej 1 500 zł? Przeglądałem wstępnie sklepy i strasznie drogi taki sprzęt. A z drugiej strony nie chcę kupić jakiejś taniej podróbki. Może jakieś sugestie?

na pewno nie kupuj w niezanych sklepach albo na allegro, idź do porządnego sklepu i niech Ci doradzą. nie kupiłbym czegoś takeigo przez internet.

Kokorek napisał: Ja aż tak dobrze się nie znam na tego typu sprzęcie więc te nazwy modeli które mi podałeś nie mówią mi zbyt wiele. A gdzie można kupić ten sprzęt? Gdzię mogę więcej sobie o nich poczytać?

a taki: noktowizor_yukon_nvmt_spartan??
ponad 1000 zł to bardzo dużo, ale jak inwestować to chyba raz a porządnie, nie?
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-05-27, 10:59  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Zaglądam bo mój facet wspominał ze coś takiego mu potrzebne ale z tego co piszecie to cenowo nie jest to tania zabawka.
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-05-28, 16:23  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał: Zaglądam bo mój facet wspominał ze coś takiego mu potrzebne ale z tego co piszecie to cenowo nie jest to tania zabawka.

A do czego to potrzebuje?
postać napisał:
ponad 1000 zł to bardzo dużo, ale jak inwestować to chyba raz a porządnie, nie?
Tańszych niż tysiąc to nawet chyba nie ma co brać. Ja osobiście nie lubię monokularu.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-06-01, 11:24  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
A do czego to potrzebuje?

pewnie do ASG Smile
noktowizor na codzień sie jednak rzadko przydaje Wink

Kimiko napisał: Zaglądam bo mój facet wspominał ze coś takiego mu potrzebne ale z tego co piszecie to cenowo nie jest to tania zabawka.

oczywiście, że nie. tanie są tylko badziewia. ale czy to jest droższe hobby od np. kolarstwa czy mtb- generlanie jazdy na rowerze,nie powiedziałbym
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-06-04, 17:12  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Raczej droższe, tu porządny sprzęt może mieć zawrotne ceny no i ta chęć aby ciągle kupować więcej.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-06-09, 22:53  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
no, bo to już jest sprzęt dla zaawansowanych hobbystów albo profesjonalnych graczy, a nie początkujących, co ledwo uzbierali 5 stów na replikę Smile
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-06-11, 21:16  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Wiesz repliki do ASG za 500 zł to wcale nie jest słaby sprzęt.
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-06-11, 22:06  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
A do czego to potrzebuje?


Do jakichś jego zabaw, gdzieś po krzakach biega się strzela jak małe dziecko. Myślałam że to tańsza zabawka ale mu chyba z głowy takie zakupy wybije.
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-06-17, 21:13  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
niezłe określenie na ASG Very Happy
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-06-18, 22:26  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
moze na paintball ?!
Smile

Kokorek napisał:
Jestem na etapie kompletowania sprzętu. Pistolet już mam, bo odkupiłem używany od kumpla. Przydałby mi się jeszcze noktowizor. Pytanie tylko czy kupię coś poniżej 1 500 zł? ?

musze powiedziec ze masz intrygujace poczatki
ok pistolet masz, i od razu noktowizor ? a nie lepiej zaczac zabawe przy dniu
kupic ciuchy, kulki, pasy, maske,
a noktowizor na gwiazdke za pare lat ?

postać napisał:
a taki: yukon/noktowizor_yukon_nvmt_spartan
ponad 1000 zł to bardzo dużo, ale jak inwestować to chyba raz a porządnie, nie?

zdecydowanie ciekawszy ten sprzet od wczesniej wymienionych, z tamtymi to strach po lesie biegac zeby zaraz nie wbił sie w łeb, ten wydaje sie bardziej zwarty
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-06-21, 20:19  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
musze powiedziec ze masz intrygujace poczatki
ok pistolet masz, i od razu noktowizor ? a nie lepiej zaczac zabawe przy dniu
kupic ciuchy, kulki, pasy, maske,
a noktowizor na gwiazdke za pare lat ?

A tak bay the way, gdzie szukać takiego sprzętu?? A może jak z moim urwisem pogadam to jakiś taki inny prezent mu bede mogła sprawić.

milo00 napisał:
zdecydowanie ciekawszy ten sprzet od wczesniej wymienionych, z tamtymi to strach po lesie biegac zeby zaraz nie wbił sie w łeb, ten wydaje sie bardziej zwarty

A w razie czego myslicie że ten moge mu zaproponować?? Bo się zdecydować nie mogę co zrobić z tym fantem
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-06-24, 18:40  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
A w razie czego myslicie że ten moge mu zaproponować?? Bo się zdecydować nie mogę co zrobić z tym fantem

poszperaj w googlach, wyskoczą Ci sklepy asg, sklepy militarne- po za tym przejdź się do jakiegoś sklepu stacjonarnego, to sprzedawcy i doradcy klienta Ci podpowiedzą co i jak, znają się lepiej od nas, hobbystów.

milo00 napisał:
musze powiedziec ze masz intrygujace poczatki
ok pistolet masz, i od razu noktowizor ? a nie lepiej zaczac zabawe przy dniu
kupic ciuchy, kulki, pasy, maske,
a noktowizor na gwiazdke za pare lat ?

w sumie to się zgadzam. nie kupuj noktowizora na początek, zainwestuj w coś innego, np. drugą broń (boczną) albo odpowiedni strój.

resor napisał: Wiesz repliki do ASG za 500 zł to wcale nie jest słaby sprzęt.

pogadaj z naprawdę zapaleńcami to powiedzą Ci, że to tylko dla początkujących jest dobry sprzęt. co nie znaczy, że ja go nie uważam za kiepski, oczywiście nie każdy model, nie każda replika... nie cena jest wyznacznikiem jakości do końća.
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-07-02, 00:04  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
A tak bay the way, gdzie szukać takiego sprzętu?? A może jak z moim urwisem pogadam to jakiś taki inny prezent mu bede mogła sprawić.

ja od lat w tych kwestiach wierny militaria.pl

Kimiko napisał:
A w razie czego myslicie że ten moge mu zaproponować?? Bo się zdecydować nie mogę co zrobić z tym fantem

prawde powiedziawszy to sie zgubilem i nie wiem ktory to jest 'ten'?
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-07-02, 21:38  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: moze na paintball ?!

dyskusja dotyczy ASG, przeczytaj temat.
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-07-11, 15:33  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
ja od lat w tych kwestiach wierny militaria.pl

Teraz przynajmniej wiem gdzie szukać.

milo00 napisał:
prawde powiedziawszy to sie zgubilem i nie wiem ktory to jest 'ten'?
Też go już nie mogę odszukać. Ale popatrze po militariach i bede pytała was o zdanie.
resor napisał:
dyskusja dotyczy ASG, przeczytaj temat.

JA i tak się nie znam ani na tym ani na tym to ciężko mi się wypowiadać.
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Noktowizor do ASG Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!