Forum Banzaj.pl » Militaria » Noktowizor do ASG

Noktowizor do ASG

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Wemb

Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 28
Post 2015-07-15, 06:39  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko daj znać jak zakupy się udały, rozumiem że szukasz czegoś z tematyki ASG i to ma być prezent?
Reklamy
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-07-15, 17:55  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki

Kimiko napisał:
milo00 napisał:
ja od lat w tych kwestiach wierny militaria.pl

Teraz przynajmniej wiem gdzie szukać.
.

spokojnie, mozesz takze ich w sklepie popytac,
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-07-24, 07:48  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki

widzę, kolega niedoświadczony, każdy gracz by Cię wyśmiał za takie porównanie Smile

milo00 napisał:
Kimiko napisał:
A tak bay the way, gdzie szukać takiego sprzętu?? A może jak z moim urwisem pogadam to jakiś taki inny prezent mu bede mogła sprawić.

ja od lat w tych kwestiach wierny militaria.pl

czy przywiązanie wieloletnie do kslepu jest zawesze odpowiednie dla konsumenta... nie wiem.
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-09-24, 00:34  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
zalezy, jasne
maja dobre ceny, dobry sprzet, jakis tam program lojalnosciowy,
jak gdzies jest bilansowo taniej to moge zmienic sklep, ale jak nie to po co szukac

postać napisał:
milo00 napisał: roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki

widzę, kolega niedoświadczony, każdy gracz by Cię wyśmiał za takie porównanie Smile
.

bo faktycznie trzeba wiecej filozofii wlozyc w to zeby odroznic te dwa sporty od siebie, a jakby nie patrzec to roznica wlasnie polega na farbie
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-09-24, 12:56  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał: roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki
mnie bardziej podchodzi painball-większy fun


najprostsze wyjasnienia są najlepsze. wiadomo o co chodzi, a noktowizor i do asg i do paintballa akurat będzie taki sam potrzebny, co innego z bronią-markerem
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-09-27, 09:49  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
[quote="postać"]
milo00 napisał: roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki

Różnica poza kulkami jeszcze jest taka że do paintballa wystarczy 6 osób a do ASG potrzeba dużej zgranej ekipy, paintball grywany jest na malej przestrzeni a w asg na często duzym obszarze

rose napisał:
widzę, kolega niedoświadczony, każdy gracz by Cię wyśmiał za takie porównanie Smile
.

Dokładnie, dla mnie asg jest znacznie ciekawsze, i blizsze jesli ktoś ma zacięcie militarne.
milo00 napisał:
bo faktycznie trzeba wiecej filozofii wlozyc w to zeby odroznic te dwa sporty od siebie, a jakby nie patrzec to roznica wlasnie polega na farbie

W żadnym wypadku tak nie jest jak piszesz.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-02, 09:22  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
Różnica poza kulkami jeszcze jest taka że do paintballa wystarczy 6 osób a do ASG potrzeba dużej zgranej ekipy, paintball grywany jest na malej przestrzeni a w asg na często duzym obszarze
na pewno są jakies grupy , do których mozna sie wkręcić w gre
Kimiko napisał:
Dokładnie, dla mnie asg jest znacznie ciekawsze, i blizsze jesli ktoś ma zacięcie militarne.
i fajne gadzety sa , ostatnio widziałam super maske do asg

Kimiko napisał:
W żadnym wypadku tak nie jest jak piszesz.
dla laików tak to wygląda dla wtajemniczonych inaczej ;]
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-10-09, 01:03  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
rose napisał:
najprostsze wyjasnienia są najlepsze. wiadomo o co chodzi, a noktowizor i do asg i do paintballa akurat będzie taki sam potrzebny, co innego z bronią-markerem

nie wziąłbym noktowizora na paintball- bałbym się, że farba go zniszczy, popsuje.

rose napisał: na pewno są jakies grupy , do których można sie wkręcić w gre

oczywiście- w każdym dużym mieście. poszukaj w sieci- gdzie Cię interesuje?

Kimiko napisał:
W żadnym wypadku tak nie jest jak piszesz.

to różnica nie polga na farbie? farba jest tu i tu?Smile no proszę cię...
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-10-16, 13:03  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
nie wziąłbym noktowizora na paintball- bałbym się, że farba go zniszczy, popsuje.
Na paintbalu moim zdaniem mało jest potzrebny noktowizor. tam runda do 5 minut trwa.

Kimiko napisał:
W żadnym wypadku tak nie jest jak piszesz.

postać napisał: to różnica nie polga na farbie? farba jest tu i tu?Smile no proszę cię...

nie ale też farba nie jest jedyną różnicą. ASG to gra też taktyczna z wieloma osobami, paintbal to taka szybka rzeźnia na niewielkim polu.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-20, 14:34  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
nie wziąłbym noktowizora na paintball- bałbym się, że farba go zniszczy, popsuje.
może się popsuć, ale wnioskuję,że jak jeden ma noktowizor to bawimy sie w ten deseń więc inni akurat w niego wtedy niestrzelają

postać napisał:
oczywiście- w każdym dużym mieście. poszukaj w sieci- gdzie Cię interesuje?
dla brata się zastanawiałam, we wrocławiu ;] na pewno są


Kimiko napisał:
nie ale też farba nie jest jedyną różnicą. ASG to gra też taktyczna z wieloma osobami, paintbal to taka szybka rzeźnia na niewielkim polu.
mówie po raz setny, zalezy co wolisz, szybką akcje, czy taktykę jak w szachy
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-10-21, 23:48  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
rose napisał:
Kimiko napisał:
nie ale też farba nie jest jedyną różnicą. ASG to gra też taktyczna z wieloma osobami, paintbal to taka szybka rzeźnia na niewielkim polu.
mówie po raz setny, zalezy co wolisz, szybką akcje, czy taktykę jak w szachy

to czy bedziecie plastikowymi kulkami czy kulkami z farba strzelac do tarczy, do siebie, czy rozgrywac scenariusze to tylko wasza decyzja, i wyobraznia, nie ma wiekszych roznic pomiedzy paintball a asg, poza nabojami i lekko sprzetem

Kimiko napisał:
W żadnym wypadku tak nie jest jak piszesz.

ktos Ci jednak zle swiat przedstawil, gralas Ty w obie gry czy tylko z definicji z wikipedii czytasz co to jest ? moim zdaniem nawet lepiej rozgrywac wielka taktyczna gre wieloosobowa w paintball bo masz slady strzalu
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-10-22, 22:25  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
ktos Ci jednak zle swiat przedstawil, gralas Ty w obie gry czy tylko z definicji z wikipedii czytasz co to jest ? moim zdaniem nawet lepiej rozgrywac wielka taktyczna gre wieloosobowa w paintball bo masz slady strzalu

a jak grasz w ASG to masz zasady, ktorych każdy gracz się trzyma- dostałeś- umierasz

Kimiko napisał:
postać napisał:
nie wziąłbym noktowizora na paintball- bałbym się, że farba go zniszczy, popsuje.
Na paintbalu moim zdaniem mało jest potzrebny noktowizor. tam runda do 5 minut trwa.


no i nocą się nie gra w sumie. noktowizor do paintballa niepotrzebny.
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-10-29, 21:23  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
Różnica poza kulkami jeszcze jest taka że do paintballa wystarczy 6 osób a do ASG potrzeba dużej zgranej ekipy, paintball grywany jest na malej przestrzeni a w asg na często duzym obszarze


Mały i duży obszar? No nie wiem naprawdę, co masz tutaj na myśli. Nigdy o takim wyznaczniku nie czytałem.



postać napisał:
pogadaj z naprawdę zapaleńcami to powiedzą Ci, że to tylko dla początkujących jest dobry sprzęt. co nie znaczy, że ja go nie uważam za kiepski, oczywiście nie każdy model, nie każda replika... nie cena jest wyznacznikiem jakości do końća.

No tak, ale to chyba o to chodzi. Przecież nie kupujesz na start najdroższego sprzętu.
milo00 napisał: roznica banalna,
paintball to kulki z farba, asg to zwykle kulki

Nie to nie jest jedyna różnica. Proponuję wygooglac temat.
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-10-30, 01:09  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
Mały i duży obszar? No nie wiem naprawdę, co masz tutaj na myśli. Nigdy o takim wyznaczniku nie czytałem.
To proponuje poczytać jeszcze raz.

resor napisał:
No tak, ale to chyba o to chodzi. Przecież nie kupujesz na start najdroższego sprzętu.

To zależy od człowieka jak ktoś ma za co to najdroższe kupuje.
resor napisał: Proponuję wygooglac temat.

zdania co do różnic mamy niezwykle podzielone
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-30, 15:46  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
ktos Ci jednak zle swiat przedstawil, gralas Ty w obie gry czy tylko z definicji z wikipedii czytasz co to jest ? moim zdaniem nawet lepiej rozgrywac wielka taktyczna gre wieloosobowa w paintball bo masz slady strzalu
ślady strzału i o to chodzi, wracasz do domu cały w farbie liub co lepsze bez śladów, co onzacza,że byłeś najlepszy
a maska ? można fajną znaleść ,a możesz biegać w chuscie, fajna z iron man`a widziałam
Deer

Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 66
Post 2015-11-06, 09:14  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
rose napisał:
milo00 napisał:
ktos Ci jednak zle swiat przedstawil, gralas Ty w obie gry czy tylko z definicji z wikipedii czytasz co to jest ? moim zdaniem nawet lepiej rozgrywac wielka taktyczna gre wieloosobowa w paintball bo masz slady strzalu
ślady strzału i o to chodzi, wracasz do domu cały w farbie liub co lepsze bez śladów, co onzacza,że byłeś najlepszy
a maska ? można fajną znaleść ,a możesz biegać w chuscie, fajna z iron man`a widziałam


gdzie taka z iron man`a widziałeś?
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-11-09, 22:55  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał: To proponuje poczytać jeszcze raz.


Poproszę o źródło.
Kimiko napisał: To proponuje poczytać jeszcze raz.


Poproszę o źródło.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-11-12, 17:10  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
resor napisał:
Nie to nie jest jedyna różnica. Proponuję wygooglac temat.

zbierać d*** i jechać na gry w teren a nie dyskutować przez internet!

rose napisał: ślady strzału i o to chodzi, wracasz do domu cały w farbie liub co lepsze bez śladów, co onzacza,że byłeś najlepszy
a maska ? można fajną znaleść ,a możesz biegać w chuscie, fajna z iron man`a widziałam

ta dyskusja nad wyższością ASG nad paintballem czy na odwró nie ma większego sensu, bo każdy gra w to co lubi a nikt, kto nie spróbuje obu w zasadzie ma niewielkie możliwości komentowania tego co lepsze. a na dobrą sprawę to brzmi jak porównywanie frajdy z jazdy harleyem do frajdy z jazdy ścigaczem Smile


[
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-13, 11:32  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Odradzam militaria.pl choćby z tego względu, że robią wałki na kulkach.

A co do repliki za 500zł to sam taką mam. Kupiłem używkę od zaufanej osoby i jestem bardzo zadowolony, bo przeszła serię modyfikacji(kable niskooporowe, podkładkowanie, doszczelnienie, preclufa) + mały przebieg. W sklepie bym musiał za nówkę dać 900zł plus jakieś 100zł za upgrade. Generuje 490fps także no Smile
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-11-17, 00:27  //  Noktowizor do ASG Odpowiedz z cytatem
Kali napisał: Odradzam militaria.pl choćby z tego względu, że robią wałki na kulkach.

A co do repliki za 500zł to sam taką mam. Kupiłem używkę od zaufanej osoby i jestem bardzo zadowolony, bo przeszła serię modyfikacji(kable niskooporowe, podkładkowanie, doszczelnienie, preclufa) + mały przebieg. W sklepie bym musiał za nówkę dać 900zł plus jakieś 100zł za upgrade. Generuje 490fps także no Smile


Chcesz powiedzieć, że sklep z oddziałami w całej polsce oszczędza na kilku kulkach żeby oszukać klienta i go stracić?? Brzmi jak totalny nonsens.
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Noktowizor do ASG Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!