Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Niski poziom testosteronu.

Niski poziom testosteronu.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marcin522

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 4
Post 2014-06-20, 18:16  //  Niski poziom testosteronu. Odpowiedz z cytatem
Cześć, ostatnie zacząłem czuć się nie co dziwnie, znajomy wspomniał mi o swoich podobnych objawach twierdząc że to przez niski poziom testosteronu. Jak najlepiej podnieść poziom testosteronu?
Reklamy
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-08-31, 18:33  //  Niski poziom testosteronu. Odpowiedz z cytatem
Trochę odkopuję temat ale myślę, że warto poruszyć ten temat od nowa. Spadek testosteronu może być efektem stresującej pracy itp lub spada on wraz z wiekiem - niestety. Warto w takim przypadku rozważyć branie suplementu diety, który z czasem podnosi poziom testosteronu w organizmie.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-10-03, 19:42  //  Niski poziom testosteronu. Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie suplementy sa podstawa do walki z roznymi deficytami naszego organizmu, a do tego bardzo bezpieczne.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 164
Post 2014-12-04, 20:25  //  Niski poziom testosteronu. Odpowiedz z cytatem
Czasem pomagają odżywki i suplementacja. Możesz spróbować z Somatodrolem - to suplement diety pomagający zwiększyć masę mięśniową, którego głównym składni-kiem jest specjalna formuła GRTH Factor. Jej receptura to beta-alanina i arginina połączone w uni-kalnych proporcjach gwarantujących najlepsze rezultaty. To ta formuła odpowiada za zwiększenie produkcji testosteronu i HGH, przyśpiesza wzrost mięśni, regenerację organizmu po wysiłku fi-zycznym oraz daje energię potrzebną do następnej serii ćwiczeń. Innymi składnikami suplementu są m.in. pieprz Cayenne, guarana i witamina B12.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-12-14, 22:15  //  Niski poziom testosteronu. Odpowiedz z cytatem
Dla mnie zbyt naukowo i sztucznie. Nam nie chodzi o zwiększenie masy mieśniowej tylko rozwiazanie swoich meskich problemów. W zupełności arginina, buzdyganek ziemny i żen-szeń brane regularnie w tabletkach wystarczaja.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Niski poziom testosteronu.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!