Forum Banzaj.pl » Hydepark » Nietypowy, ale wyjątkowy prezent.

Nietypowy, ale wyjątkowy prezent.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Buka

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 3
Post 2012-09-19, 21:04  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim
Przejdę od razu do rzeczy. Jestem od niemal półtora roku z chłopakiem i 8 grudnia obchodzi 21 urodziny. Wiem, że jest niby jeszcze sporo czasu itd itp, ale ja mam urodziny 13 dni po nim i w zeszłym roku, choć się starałam i powtarzał, że jest b. zadowolony to uważam, że totalnie mnie zakasował w moje urodziny. Mieliśmy 2 miesiące temu trochę problemów i chciałabym, żeby w tym roku mógł powiedzieć to co ja w zeszłym: 'To były najlepsze urodziny w życiu'. Mam kilka pomysłów dlatego od Was oczekuję jedynie jakichś sugestii które naprowadzą mnie na coś nowego... Co mogłabym zrobić, przygotować...
Jest typem uhmm... powiedzmy... metala? Choć nie 100%, zatwardziałego itp... Jakby to nie brzmiało Uwielbia (celowo wielka litera Razz) pić piwo i palić (straszliwy palacz) i niewiele ruchu (nie licząc sexu Razz)... Nie wiem co więcej można o nim powiedzieć... Umie grać na gitarze, choć dawno temu to porzucił.. Ostatnio niby próbował do tego wrócić, ale to raczej słomiany zapał...
Wiem o kilku rzeczach które mogłyby mu się spodobać np wiem jakie chciałby mieć 'tuleje' czy że koneicznie chce mieć na własność pewną książkę Piekary, ale może doradzicie mi coś jeszcze? Może jakiś koncert...?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

PS Mam nadzieję, że nie byłam zbyt chaotyczna Confused
Reklamy
Nikita89

Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 13
Post 2012-09-20, 09:27  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
zaproponuj mu wizyte w salonie tatuażu, pozdro
Buka

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 3
Post 2012-09-21, 15:06  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi sie zeby chcial olejny. A gdyby chcial to potrzebuje kogos kto muz zaprojektuje.. nie... to kurt zly pomysl. uwierz mi
Ryzykant

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 109
Post 2012-09-22, 11:57  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Jak lubi palic, to mozesz kupic szisze
Buka

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 3
Post 2012-09-22, 14:42  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
No właśnie jest wierny tylko i wyłącznie papierosom... Razz
robert84

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 6
Post 2012-10-23, 16:23  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
A może nie utrwalaj tych nałogów, pali to zrób coś żeby nie palił tak dużo, szisza to też palenie choć tytoń inny. W urodziny powinno się robić coś wyjątkowego, a nie coś co robimy zawsze. Ja proponuje może coś co go rozrusza, może skok na bungee, czasem takie przypadkowe prezenty pozwalają odkryć w sobie nowe pasje i przyjemności...
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-03-10, 17:00  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Dla mojego męża nietypowym ale wyjątkowym prezentem były spodnie do jazdy konnej które mu tutaj https://www.equishop.com/pl/630-bryczesy-pelnolejowe-bryczesy-z-pelnym-lejem zamówiłam niedawno. Zaczął jeździć na początku roku i bardzo się w to wkręcił, chyba ja też zacznę uprawiać ten sport.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-05-24, 08:17  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
robert84 napisał: A może nie utrwalaj tych nałogów, pali to zrób coś żeby nie palił tak dużo, szisza to też palenie choć tytoń inny. W urodziny powinno się robić coś wyjątkowego, a nie coś co robimy zawsze. Ja proponuje może coś co go rozrusza, może skok na bungee, czasem takie przypadkowe prezenty pozwalają odkryć w sobie nowe pasje i przyjemności...

Cóż, nałogi to indywidualna sprawa. Zawsze można podrzucić jakiś dobry tytoń. N a www.tytontani.pl można kupić sporą paczkę już za 70 złotych i moim zdaniem zdecydowanie warto, a wybór też jest tutaj całkiem spory:).
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-06-24, 12:07  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Wystarczy zwykła książka jako prezent a już będzie to coś wyjątkowego. Ludzie myślą że trzeba kupować niewidomo co i jak drogie. W tym roku mój chłopak dostał taki tytuł https://www.taniaksiazka.pl/przyjde-gdy-zasniesz-agnieszka-lingas-loniewska-p-1526353.html i był mega szczęśliwy
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2022-01-14, 15:00  //  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent. Odpowiedz z cytatem
Według mnie fajnym i praktycznym prezentem dla każdego będzie książka. Jeśli szukasz jakiejś ciekawej, to fantasy "Regnum" Mogielnickiego Andrzeja będzie odpowiednie. Opis książki macie dostępny na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl//1647/mogielnicki-andrzej/regnum.html
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Nietypowy, ale wyjątkowy prezent.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!