Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Niespodzianka dla kobiety

Niespodzianka dla kobiety

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-17, 13:27  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Temat nie bardzo tu pasuje, ale nie ma na forum innego działu, w którym rozmawiamy o kobietach Smile Tak więc:
Zbliża się nasza rocznica, moja kobieta lubi się upiększać, więc pomyślałem, że fundnę jej jakiś relaksujący zabieg czy coś, z którego się ucieszy.. Ale okazało się, że nie potrafię wybrać, same nazwy brzmią dla mnie strasznie, jakieś zamrażanie tłuszczu czy inne takie... Myślałem o masażu, bo brzmi najbardziej znajomo, ale może coś innego też się nadaje? Może powinienem jej zapytać, ale to ma być niespodzianka no i sam nie wiem co ona robi kiedy idzie do kosmetyczki, to by mi ułatwiło sprawę, ale ona zawsze tylko mówi że robiła to co zwykle i nic więcej nie mogę z niej wyciągnąć. Wiem tylko, że za propozycję wygładzania zmarszczek strasznie by się na mnie wkurzyła... Very Happy
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2015-07-21, 08:07  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Ja nie polecam tego typu prezentów. Niech kobieta sama sobie wybierze jaki zabieg jest dla niej najlepszy .Sprawdzi się jedynie masaż ( polecam na przykład gorące kamienie - jest niesamowicie relaksujący).

Możesz zastanowić się nad jakąś fajną bielizną - taki prezent dla Ciebie oraz dla niej.
Ewentualnie gra erotyczna.

Możesz jeszcze sprawić jej Sex Elixir - obecnie jest to jeden z lepszych afrodyzjaków na rynku.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-07-22, 07:51  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Potwierdzam. Ostatnio graliśmy sobie z żoną w taką grę i naprawdę fajna sprawa. Szczególnie ona się nakręciła, nie wiedziałem,ze są w niej takie pokłady seksu. Zgodziła się dzięki temu na wiele rzeczy, na które kiedyś nie chciała sie zupełnie zgodzić.
My zastanawialiśmy się ostatnio równiez nad kupieniem sobie feromonów. Czy stosowałeś coś takiego?
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-22, 14:47  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Nie stosowałem feromonów, jakoś to do mnie nie przemawia. O Sex Elixirze też nie słyszałem, ale nie interesowałem się jakoś szczególnie afrodyzjakami, więc to nic dziwnego. Ale gra erotyczna brzmi ciekawie, będę musiał się rozeznać, bo z tego co widziałem, to jest ich bardzo dużo i ciężko mi coś wybrać na szybko. Dzięki za pomoc Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2015-07-23, 07:31  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
W zasadzie jest to chyba najsłynniejsza gra erotyczna. I chyba ma najlepsze opinie na forum ( sam również sobie troche poczytałem o nich zanim zdecydowałem się na kupno konkretnej).Gracie na planszy i każda karta to inna zabawa. Zaczynasz od tych lekkich do coraz ostrzejszych. Jest ich sporo tak więc można sobie grać bez znudzenia.

Error. Ja używałem feromonów.Konkretnie Love & Desire.Są niezłe, mam jeszcze porównanie do kilu innych to te są jak najbardziej ok.

rozkosz-elementy-4czyste.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  137.63 KB
 Odsłon:  4 raz(y)

rozkosz-elementy-4czyste.jpg

Maxter

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 8
Post 2015-09-13, 17:30  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Kup jej sexy bieliznę. Ja kupiłem swojej żonie jakiś czas temu taki komplecik. Bardzo jej się spodobał i mi też oczywiście Very Happy Kupiłem go tutaj - kinga.com.pl i wszystko poszło spoko, nie wiem jak inne sklepy internetowe. Z natury jestem wstydliwy więc do stacjonarnego bym chyba nie poszedł Razz
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-10-08, 20:52  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Sam jej zrób masaż, to będzie niespodzianka Wink W sklepie z seks gadżetami Sensile.eu masz taki wybór żeli i innych artykułów feromonów i innych, że możesz zrobić spa w domu. To jest dopiero pomysł na prezent.a ze zmarszczkami nawet nie wyskakuj Razz
gonciu

Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 5
Post 2015-10-09, 13:25  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Kup jej coś z czego będziecie mieli oboje przyjemność Smile Swojej modliszce kupiłem feromony na sexelixir.pl i tak na nia to podziałało że była to nasza najlepsza noc ever, sam też to wziąłem chodz nie potrzebuję wzmagać swojego libido no ale dla lepszych doznań spróbowałem i na prawdę polecam Smile
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-10-15, 05:53  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Jeśli mam być szczery to nie wiem czy dziewczyna będzie zadowolona z jakiegoś zabiegu na zmarszczki. Może to bardzo źle przyjąć. Pomyśli sobie,że Ci się nie podoba czy coś w tym stylu.Dziewczyny takie są i lubią sobie dopisywać takie rzeczy . proponowałbym podarować jej ładną biżuterię. Na przykład biżuterię ze srebra. W sieci możesz znaleźć ładne naszyjniki czy bransolety w korzystnych cenach

Jeśli już jednak upieracie się na jakiś zabieg to niech będzie to jakis zabieg na ciało....

Jak masaż. https://fizjoter.pro/uslugi/masaz/
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-10-16, 10:51  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio mojej dziewczynie zakupiłem pakiet day spa w hotelu lubicz w ustce i była zachwycona Smile kobiety lubia takie bajery wiec mysle ze to strzał w dziesiatke. jak wybierzesz pakiet to jest w nim kilka zabiegów i nie bedziesz miał dylematu co wybrac- a ceny sa ok.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-29, 16:21  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Pakiet masażu u przystojnego umięśnionego mężczyzny Very Happy
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-11-10, 19:53  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Ja proponowałabym jakiś masaż całego ciała i oprócz tego drobny upominek. Na pewno się ucieszy, że oprócz zabiegu dostała coś od Ciebie jeszcze.
Ja na pewno bym się bardzo cieszyła z podwójnego prezentu.
Jodła

Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 8
Post 2015-11-13, 15:29  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Masaż tak, na inne zabiegi uwaga, bo może się kobiecina zdenerwować Very Happy
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 349
Post 2015-11-16, 13:16  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
a moze jakas kolacja a potem romantyczny wieczor?
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-16, 14:51  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
A na romantyczny wieczór kup jej kostium erotyczny.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-08-31, 07:45  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Trochę przesadzacie z tym denerwowaniem kobiet masażem. Każdy dobry partner zna pragnienie swojej partnerki. Ja swojej przy najbliższej okazji funduję usuwanie zmarszczek laserowym wypełnianiem kwasem hialuronowym. Musze jeszcze tylko kupić znieczulający, który likwiduje odczuwanie bólu. A wiem że jest wrażliwa na ból. I jestem pewien, że się nie zdenerwuje na taki prezent. Od dawna narzeka na zmarszczki mimiczne. Panowie wystarczy czasami ich posłuchać i z prezentem nie będzie kłopotu.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-10-13, 22:28  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Oj ja bym się na kwas hialuronowy nie zdecydował, bo pewnie usłyszałbym sporo na temat wyglądu żony. Nie mniej jednak myślę sobie, że jakaś ładna bielizna erotyczna, czy jakiś gadżet tego rodzaju to może być bardzo fajna opcja. Bardzo duży wybór tego typu rzeczy można znaleźć w sexownysklep.pl i myślę sobie, że tego typu prezent na pewno się spodoba.
bodziu

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 46
Post 2016-10-20, 14:32  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
czasem salony spa maja karty podarunkowe lub karnety. Nie musisz myślec co, tylko za ile Very Happy
dusiak

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 1
Post 2016-11-08, 09:12  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
SPA czy nowe modne ubrania na pewno jej się spodobają, aczkolwiek ja bym dał coś co i mi sprawi jakąś przyjemność Razz Może jakaś seksowna bielizna?
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-02-15, 12:07  //  Niespodzianka dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Myślę sobie, że ładna bielizna, taka jak na przykład z oferty tutaj . Mamy tutaj do wyboru całą masę modeli, utrzymanych w odmiennej kolorystyce, jak i stylistyce, dzięki czemu na pewno dla każdej z pań uda się tutaj wybrać coś zmysłowego. Warto podkreślić także fakt, że ceny we wspomnianym przeze sklepie zdecydowanie zasługują na miano atrakcyjnych.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Niespodzianka dla kobiety Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!