Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » niespodzianka dla faceta - F1 na żywo

niespodzianka dla faceta - F1 na żywo

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Super Star

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 2
Post 2010-11-26, 23:42  //  niespodzianka dla faceta - F1 na żywo Odpowiedz z cytatem
Hej chłopaki! Smile
Chce was prosic o pomoc - moj facet z zaangazowaniem oglada kazda relacje z wyscigow F1... Niedlugo bedzie obchodzil swoje 30 urodzinki, wiec chcialam zrobic mu niespodzianke i wyslac go, zeby sobie obejrzal na zywo Cool

wiem, niby fajny pomysł, bo ktory z Was by nie chciał? Ale ja sie na tym kompletnie nie znam!! Po pierwsze na jaki rajd, po drugie organizowac cos na wlasna reke czy zostawic to jakiemus biurowi podrozy?

dzieki za wszelakie pomysly i podpowiedzi Very Happy
Reklamy
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2010-11-27, 00:32  //  niespodzianka dla faceta - F1 na żywo Odpowiedz z cytatem
Hej Smile

Pierwsze GP w Europie w sezonie 2011 odbedzie sie w Turcji - 2011-05-08 nastepnie wyglada to tak:

GP Hiszpanii 2011-05-22
GP Monako 2011-05-29
GPEuropy 2011-06-26
GP Wielkiej Brytanii 2011-07-10
GP Niemiec 2011-07-24
GP Węgier 2011-07-31
GP Belgii 2011-08-28
GP Włoch 2011-09-11

Bilety najlepiej kupowac przez internet. Mona tez kupic na miejscu, ale slyszalem ze sa drozsze i nigdy nie masz pewnosci czy jeszcze beda.

Co do cen to wszystko zalezy jakie GP tu masz ceny z sezonu 2010:

Najtansza jest Turcja - cena biletu z miejscem stojącym (około 50 Euro)

GP Wegier - Hungaroring (119Euro)
GP Wloch - Monza (110Euro)
GP GB - Silverstone (178Euro)
GP Niemiec - Hockenheim (130-180Euro)
GP Belgi - Spa (170Euro )

Jak czegos jeszcze nie wiesz - pisz postaram sie pomoc

Pozdrawiam
Marble

Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 2
Post 2010-12-02, 22:14  //  niespodzianka dla faceta - F1 na żywo Odpowiedz z cytatem
Super Star napisał: Hej chłopaki! Smile
Chce was prosic o pomoc - moj facet z zaangazowaniem oglada kazda relacje z wyscigow F1... Niedlugo bedzie obchodzil swoje 30 urodzinki, wiec chcialam zrobic mu niespodzianke i wyslac go, zeby sobie obejrzal na zywo Cool

wiem, niby fajny pomysł, bo ktory z Was by nie chciał? Ale ja sie na tym kompletnie nie znam!! Po pierwsze na jaki rajd, po drugie organizowac cos na wlasna reke czy zostawic to jakiemus biurowi podrozy?

dzieki za wszelakie pomysly i podpowiedzi Very Happy

Mozna pojechac samemu autem (do Turcji akurat bym sie nie wybieral - troche daleko Wink ) albo z biurem - wiadomo ze troche to kosztuje, ale z drugiej strony wtedy wszystko jest podane na tacy - przejazd, hotel, bilety i do tego fajna ekipa fanatykow f1. Tego typu zorganizowane wyjazdy sa szczegolnie dobre jak wsrod znajomych nie ma sie zbyt wielu zagorzalych fanow f1 i po prostu nie ma z kim jechac - a samemu to zadna zabawa Razz Kwestia wyboru i funduszy jakimi dysponuje. Jesli chodzi o tory to na poczatek polecalbym chyba Monaco - cenowo wychodzi podobnie a jakby nie patrzec jest to najbardziej prestizowy wyscig w calym cyklu Smile
eva.biedrona87

Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 4
Post 2010-12-14, 02:01  //  niespodzianka dla faceta - F1 na żywo Odpowiedz z cytatem
no to prawda, że niestety tak te rajdy są usytuowane, że samochodem to nie bardzo - zresztą wiadomo, że chłopak by sobie poświętowal wygraną i wtedy jazda za kółkiem raczej odpada hehe Smile
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  niespodzianka dla faceta - F1 na żywo
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!