Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Nawrót młodzieńczego trądziku.

Nawrót młodzieńczego trądziku.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Majki

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 15
Post 2012-08-18, 09:16  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Witam. Pytanie moje kieruję do mężczyzn, po 25 roku życia którzy borykają się z nawrotem młodzieńczego trądziku lub nigdy się go nie pozbyli.
Otóż wróciłem z urlopu na Mazurach i zaraz dosłownie następnego dnia po powrocie dostałem nawrotu trądziku i okazjonalnych wyprysków skórnych.
Nie wiem czy to kwestia wody naszej czystej czy czegoś w jedzeniu (od makdonaldów, czipsów i innego niezdrowego żarcia trzymam się z daleka, czasami okazjonalne piwo lub powiedzmy 2 kieliszki wódki).

Czy może ktoś boryka się z tym problemem lub poradził sobie i ewentualnie jak ?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-08-18, 13:21  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
tak jest jeden najpewniejszy sposob - wizyta u dermatologa nie ma chyba nic prostszego i pewniejszego?
Majki

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 15
Post 2012-08-18, 13:38  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
No chyba nie pozostaje nic innego.
Dzięki
domini88

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 20
Post 2012-10-25, 11:24  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
dermatolog mi np zapisal ze mocne leki... czaem domowe sposoby ja ok:)
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-10-30, 13:25  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Domowe sposoby to ściema, taki prawdziwy trądzik, a nie jeden samotny pryszcz, to choroba skóry i dermatolog załatwi to najlepiej.

I tak zmiana wody, chipsy i czekolada mogą powodować pryszcze. Z tym że tych dwóch ostatnich musiałbyś jeść naprawdę dużo.

Przy takim mniej poważnym wysypie pryszczy można próbować z wizyta u kosmetyczki (choć to lepsze na wągry jednak, żeby oczyścić) albo kosmetykami. Ale takimi z apteki, niekoniecznie Vichy bo drogie, ale są jeszcze z Biodermy, Iwostinu, Dermedicu, Avene (z tego jest świetna maść TriAcneal) albo La Roche-Posay.

A domowe sposoby to wiecie, jak leczenie kataru ciepłą herbatą.
bark

Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 10
Post 2013-02-13, 18:50  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Trądzik, to paskudna sprawa. Zgadzam się dermatolog to najlepsze rozwiązanie, ale czasem wspieram się też na własną rękę.
ModnyKolnierzyk_pl

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 19
Post 2013-11-12, 14:44  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Ciężko powiedzieć co może być przyczyną nawrotu trądziku,najlepiej udać się do dermatologa,jednak nawyki żywieniowe z całą pewnością odgrywają tutaj bardzo ważna rolę.
filipoo

Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 4
Post 2014-11-10, 12:37  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem, że na taki trądzik najlepszy jest olej z konopi.
bitek3

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 15
Post 2014-11-12, 15:43  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Ja się smaruję kremem acne-derm, bo niestety trądzik też mnie męczy. Po tym kremie jest znaczna poprawa, inne, których używałem na mnie niestety nie działały.
62miko

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-02, 07:46  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Może idź do dermatologa? I zaopatrz się w naturalne kosmetyki do twarzy. Na pewno sobie jakoś poradzisz z trądzikiem. Z tego co wiem są też jakieś tabletki na to ale musiałabyś zapytać w aptece - mój brak kiedyś jakieś brał i pomogły.
ALEX90

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 17
Miasto: WARSZAWA
Post 2015-04-23, 22:43  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Najpierw trzeba ustalić jaka to odmiana trądziku a w tym celu najlepiej udaj się do Lekarza. A może spróbuj krem Qcera to jeden z nielicznych kremów (a było tego sporo) który złagodził moje pryszcze. Po miesiącu stosowania mam mniej zaskórników, cera bez pryszczy, mniej przetłuszcza się i naprawdę działa. Mam nadzieję, że tak będzie już zawsze! Cena niska i to też bardzo cieszy.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-09-19, 19:53  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Mój brat jest po 30tce i dalej męczy się z trądzikiem, wiem, że ostatnio testował krem qcera i był zadowolony z efektu
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-09-20, 21:51  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Najlepiej pójśc do lekarza a prócz tego zacząc stosować odpowiednio dobrane do cery kosmetyki. Kobiety z tym problemu nie mają a dla mężczyzn jest tez coś odpowiedniego [vichy.pl/pielegnacja-dla-mezczyzn/produkty/pc133.aspx[/url] . Powinno pomóc złagodzic dolegliwości
Misza

Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 3
Post 2015-12-07, 09:20  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Sprawa jest o tyle problematyczna, że w tym wieku dochodzi jeszcze golenie... Straszne, nie zazdroszczę (mam kolegę z dość paskudnym trądzikiem własnie na policzkach i brodzie). Myślę, że dermatolog swoją drogą, ale kosmetyki też powinny być częścią kuracji. Kojarzę taki oczyszczający żel do golenia z Academie: Fajnie, bo z jednej strony myje, z drugiej ułatwia golenie, a to przy pryszczach nie jest przyjemne, nawet jak ktoś nie ma specjalnie wrażliwej cery.
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2016-01-18, 10:42  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Teraz jest to problem wielu osób niestety, ja się uporałam z nim sama kremem qcera, niby taki apteczny krem ale na prawdę bardzo dobrze działa.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-02-02, 12:46  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Tak, mi się to odezwało po 30stce. Dobrze działają produkty które zawierają cynk. Kiedyś pomagał mi Garnier ale już przestał. Teraz testuję Mary Kay dla Facetów (mydło i tonik). Efekty na razie widać (pół roku) więc jestem zadowolony (po 3m-cach używania widać pierwsze efekty)
Zarawel

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 7
Post 2016-09-02, 10:13  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
U mnie też jakiś czas temu pojawiły się trądzikowe wypryski i dziewczyna pożyczyła mi swój żel który ona stosuje na zaskórniki ale jest on przeciwzapalny i antybakteryjny aquaclin
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-11-25, 17:05  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Niestety podobny problem i wybrałem się po prostu do salonu kosmetycznego. Byłem w salonie Piękna i Bestia i tam miałem zabieg przeciwtrądzikowy. Jest ogromna różnica, byłem na zabiegu 2 razy.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2017-09-25, 09:59  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
Też mam. Już nie wiem co robić Sad
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-09-25, 11:12  //  Nawrót młodzieńczego trądziku. Odpowiedz z cytatem
U mnie trądzik trwa od okresu dojrzewania do teraz, chociaż przyznam,że ostatnio zaczynam z nim stopniowo wygrywać i jednak twarz wyglada o wiele lepiej i zdrowiej niż wcześniej.
Co pomogło
zdrowsza dieta
picie dużej ilości wody
olejek z drzewa herbacianego
no i jak coś mi nieładnego wyskoczy to stosuję punktowy preparat na pryszcze
http://www.benzacne.pl/blog/tradzik-mlodzienczy
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Nawrót młodzieńczego trądziku. Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!