Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Nauka gotowania.

Nauka gotowania.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Aleksanda Fiodorowna

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 10
Post 2012-10-15, 10:45  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
No właśnie. Jak to wygląda. Jesteście chętni do nauki gotowania? Dalibyście się zabrać swoim drugim połówkom na taki np. kurs? Very Happy
Reklamy
Sportowiec

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 26
Post 2012-10-19, 09:16  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy taki kurs to dobry pomysl:) Wole jak wszystko jest po staremu, czyli kobieta gotuje w domu a po odbyciu takiego kursu mogłoby to sie zmienić.
DonGiovane

Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 16
Post 2012-10-26, 10:19  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Ja za to bym się skusił. Czasami chciałbym zrobić niespodziankę a tu się okazuje, że w przepisie wszystko pięknie, a i tak jest ponad moje siły jak się później okazuje.
Slayer

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 49
Post 2012-10-26, 12:56  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Jakby mnie nauczyli robic dobre makarony to z przyjemnoscia.
Aleksanda Fiodorowna

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 10
Post 2012-10-30, 14:17  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
no to widzę, że jednak jesteście chętni Very Happy Fajnie Smile Poza tym facet dobrze wygląda w kuchni Wink
hakan

Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 6
Post 2012-11-25, 20:07  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
ja chciałem. ostatnio była na gruponie taka oferta ale niestety termin mi nie odpowiadał
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-11-30, 22:26  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Ja nie muszę. Gotuje całkiem dobrze. I potrafię czytać przepisy.
Michał36

Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 7
Post 2013-07-15, 11:38  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Ja też od wielu lat sporo gotuję i uzupełniamy się z narzeczoną. Jednak przepisów nie potrafię czytaćSmile Zawsze przyprawię po swojemu lub zmodyfikuję przepis:)
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-09-08, 10:02  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Generalnie to nie muszę się szkolić w tej kwestii, ale czemu nie.
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-02-18, 00:43  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej jest zaczać od prostych i szybkich przepisów, które zachęcają do dalszego gotowania czy pieczenia. Smile Ja często biorę przepisy z przepisy.ancymonki.pl są zdrowe i nawet pod małe dzieci przystosowane.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-09-02, 12:20  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Jak mnie naucza przyrządzać owoce morza do których moja żona wzdycha po nocach. I oszczędzę na jej wypadach z koleżanką do restauracji Mekong do Krakowa,właśnie na te specjały, to idę choć by dziś. Dobrze, ze jada średnio raz na dwa miesiące.
Czasami i ja się załapię.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-09-19, 11:05  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Lepiej wspólnie gotować Very Happy
marika

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 34
Post 2016-10-01, 14:25  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Wielcy kucharze to głównie (acz nie tylko) mężczyźni. Nie rozumiem dlaczego w domach mają gotować jedynie kobiety? Gotuje3 ten, komu to bliższe lub kto ma więcej czasu. A jak mężczyzna nigdy do garów sie nie garnął, to mu żaden kurs nie pomoże.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-10-19, 10:25  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Kiedyś gotowanie wydawało mi się trrudne. Potem zacząłem , bo zauważyłem,że odżywiajac się codziennie fast foodami w zdecydowanie szybkim czasie przybieram na wadze.... Zaczynałem od prostych przepisów.W sieci jest tego sporo, wszystko jest dobrze opisane, tak wiec okazało się to łatwiejsze niż sądziłem.

Moim popisowym daniem jest to pieczarkowe chili con carne - sycące, smaczne i banalnie proste w ugotowaniu.
Przemek

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 19
Miasto: Warszawa
Post 2016-10-27, 23:44  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Początki zawsze są trudne w kuchnii, pamiętam ile się mordowałem przy pierwszych kilku razach aby ugotować odpowiednio ryż, albo kończyło się rozgotowaniem albo niedogotowaniem Very Happy W końcu po kilku miesiącach prób i błędów w kuchnii czuję się jak ryba i nie boję się żadnego wyzwania. Dodatkowo moja partnerka ostatnio kupiła po namowie koleżanek multicookera redmonda i teraz pichcimy ile wlezie. Jestem mistrzem w przyrządzaniu kurczaka w ketchupie i miodzie!
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-04-03, 08:27  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Kiedyś wydawało mi się ,ze gotowanie jest bardzo trudne. Potem jednak się za to zabrałem i okazało się,ze nie jest to takie trudne jak wczesniej sądziłem .Trzeba mieć po prostu dobry przepis i voila ! Wszystko wychodzi. Osobiście lubię upiec na wekeend jakis pasztet czy szynkę. Zupełnie odzwyczaiłem się od kupowania gotowych wędlin w sklepie. Znacznie smaczniejsze jest położenie domowego pasztetu na kanapce
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-09-03, 11:48  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z moim przedmówcą. Wbrew temu, co może nam się wydawać, gotowanie wcale nie musi być trudne. Jednak powinniśmy przykładać dużą wagę, do wybieranych przez nas produktów żywnościowych. Często mam wrażenie, że ludzie stają przed dylematem- olej słonecznikowy czy rzepakowy . Jednak sam stawiam na tą drugą opcję. Doskonale bowiem nadaje się zarówno do smażenia, jak i sałatek. Fajnie wydobywa smak potraw, zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i omega-3Smile
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-02-12, 16:44  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Sama specjalistką nie jestem w gotowaniu. Co chwila zamawiam jakieś nowe produkty ze strony https://www.bee.pl/bio-vegan-zakwas-chlebowy-zytni-w-proszku-30-g-bio_p6177.html i próbuje coś z nich zrobić Very Happy na intrenecie jest pełno książek kucharskich które pomogą w gotowaniu
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2021-11-29, 15:38  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Nauka gotowanie to jedna z najlepszych inwestycji jakie możemy zrobić w dzisiesjszych czasach. Możemy w ten sposób jeść zdrowiej i wybierać wysokiej jakości produkty spożywcze z jakich przyrządzimy ulubione dania. Oczywiście na poczatku może nie być to łatwe jak wiele rzeczy w życiu. Dlatego tak ważne jest by wybierać w miarę proste przepisy tak by nabrać pewności siebie. Świetnym tego przykładem może być - https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-z-sosem-z-passaty-wloclawek Wszystkie potrzebne składniki znajdziemy w każdym sklepie, potrzeba mało czasu przy świetnym efekcie końcowym.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-09, 05:32  //  Nauka gotowania. Odpowiedz z cytatem
Brakuje Wam pomysłów w kuchni? Myślę, że raz na jakiś czas każdy tak ma. Wtedy z pomocą mogą przyjść strony z przepisami, takie jak https://zielonysrodek.pl/ . Poza tradycyjnymi przepisami znajdziecie również te na potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Koniecznie powinniście sprawdzić w swojej kuchni takie przepisy!
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Nauka gotowania.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!