Forum Banzaj.pl » Hydepark » nauka angielskiego

nauka angielskiego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-10-14, 13:54  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
samo osłuchanie to za mało, cięzko się ylko tak nauczyć języka, nawet dzieci słuchając później próbują mówic i dzięki rodzicom, ich reakcji, poprawianiu doskonalą swoją mowę, bez tego to by dużo się nie nauczyli, wg mnie dobry nauczyciel to podstawa, jak ktoś nie ma czasu zawsze może chodzić na kurs mieszany gdzie jest nauka też online, tak jest w speak up, jak się nie ma czasu zawsze można online zrobić ćwiczenia, zawsze też w każdej chwili można odwołać zajęcia i to nie przepada
Reklamy
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-01-30, 11:56  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Ja swego czasu przed maturą chodziłem na taki kurs maturalny do szkoły kreatoredukacja w Wrocku. Powiem ci, że nigdzie się tyle nie nauczyłem co tam.
snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2017-01-31, 13:34  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Żeby nie zakładać nowego tematu - sprawdzał ktoś może szkolenia dla nauczycieli z vulcan.edu.pl/szkoleniaw/szkolenia-i-kursy-dla-nauczycieli-warszawa-12 i może podzielić się opinią? Zastanawiam się czy nie wziąć udziału ale chętnie bym się dowiedział jak wygląda poziom.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-02-23, 22:51  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
nie wiem czego konkrenie oczekujesz od takiego szkolenia, speak up ma sporo różnych kursów, wiem że też firmy organizują u nich szkolenia dla pracowników i pewnie to sa różne branże, ja z kursu u nich jestem zadowolony, na pewno podciągnąłem się sporo w angielskim i to w niedługim czasie
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-03-06, 09:00  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens uczenia się samodzielnie. Oczywiście,ze można nauczyć się słówek. Wiekszy jednak problem jest z gramatyką oraz konwersacjami, ktore nie są takie łatwe....

Warto jest zapisać się do jakiejs szkoły przynajmniej na rok czy dwa. Tak aby opanować podstawy gramatyczne. Ze swojej strony polecam szkoły Empik

Z racji tego,ze dają wysoki poziom nauczania. NO i nie jest drogo.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-06-16, 11:27  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Jest sens nauki samodzielnej. Ale jako dodatek do kursu Z tym muszę sie tutaj zgodzić. Kiedyś próbowałem uczyc się sam na sam . Jednak jeśli chce się nauczyc języka biegle w komunikacji to taki kurs jest naprawdę fajny.....

Warto jest się zainteresować na pewno kursami wakacyjnymi, które są oferowane przez wiele szkół językowych. Z kilku powodów. Nie jest drogo, po drugie takie kursy są o wiele bardziej intensywne. Do mnie osobiście docierają najbardizej kursy prowadzone online.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-06-21, 10:19  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Samodzielnie także warto się uczyć, ale jako uzupełnienie kursu. Zresztą miałem w speak up dodatkowe i w dodatku darmowe zajęcia, na których np. chodziliśmy ekipą do kina, a potem po angielsku staraliśmy się rozmawiać o filmach. W grupie z osobami, z którymi się rozmawia zawsze taka dodatkowa nauka najwięcej daje.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-10-19, 08:34  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Ja jednak stawiam na naukę z lektorem, w szkole językowej. Najlepiej mi wtedy wchodzi nauka i najlepiej się wtedy czuję. A dodatkowo sam dla siebie uczę się w domu i powtarzam materiał. Ale każdy wybierze co innego, bo każdy inaczej chłonie wiedzę.
W Poznaniu znalazłem szkołę językową Mr Robinson wziąłem kontakt i tak też oto chodzę na zajęcia, które bardzo dużo mi dają.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-01-17, 12:27  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Szykując się do matury z języka angielskiego warto skorzystać z tej oferty
oxford-matura-trainer-poziom-podstawowy-podrecznik-wieloletni-z-plyta-cd Dobrze opracowany podręcznik i dołączona do niego płyta mp3 na pewno w znacznym stopniu pomoże w powtórce i utrwaleniu swoich wiadomości.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-09-30, 18:58  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Ja chętnie zapisałabym swoje dziecko na naukę języka angielskiego, ale na początek muszę zebrać wszystkie najważniejsze informacje i wiem, że zdobędę je po przeczytaniu informacji na stronie https://gazetaparlamentarna.pl/2021/08/27/jak-wybrac-dobry-kurs-angielskiego-dla-dzieci/
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-10-28, 08:25  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Mi przy przygotowywaniu się do matury bardzo mocno pomogły te książki https://www.taniaksiazka.pl/repetytorium-maturzysty-2021-jezyk-polski-poziom-podstawowy-i-rozszerzony-agnieszka-sabak-p-522370.html . Udało mi się zdać maturę bez większego problemu, wystarczyło uczyć przy pomocy odpowiednich materiałów. Jeśli szukacie czegoś podobnego o sprawdzicie sobie tę stronę.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2021-11-08, 11:12  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Arthur Conan Doyle jest niezły. Może się trafić jakiś archaizm, ale za to ACD pisał bardzo jasno, zrozumiale i... no cóż, jak do debili.
Do nauki języka to bardzo fajny kompromis - uczy porządnej, poprawnej angielszczyzny bez bajzlu i zaniedbań współczesnych redaktorów, a jednak w przystępnej formie.

Zerknij sobie na ebooki do nauki angielskiego na stronie Virtualo - znajdziesz tam wiele książek przystosowanych do uczących się angielskiego.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-11-18, 14:31  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie szkoła językowa + oglądanie dużo materiałów w obcym języku, czytanie itp. to przepis na sukces, nie ma dróg na skróty.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-03-16, 08:47  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Uważam, że powinieneś robić to co do tej pory. Ewentualnie sprawdzać w książce struktury gramatyczne z którymi masz problem lub jeśli zrobiłeś błąd. Progress not perfection. Krok po kroku i dojdziesz do celu

Zerknij sobie również na stronę księgarni PWN:
https://ksiegarnia.pwn.pl/literatura-obcojezyczna

Jest tutaj spory wybór literatury obcojęzycznej, która na pewno znacznie wspomożę naukę języka.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2023-03-27, 20:56  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Myslę, że nigdy nie jest za późno na naukę języka. Tutaj https://ence.pl/angielski-dla-doroslych/ znajdziesz angielski dla dorosłych. Zapoznaj się z ofertą, może akurat spełni twoje oczekiwania. Ja też chcę nauczyć się angielskiego w tym roku Smile
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-08-08, 13:44  //  nauka angielskiego Odpowiedz z cytatem
Moje dziecko idzie teraz do szkoły językowej i tam właśnie będzie miało naukę angielskiego zaawansowanego. I chcę tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ wykupić dla niego dodatkowe szkolne ubezpieczenie. Czy waszym zdaniem warto?
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  nauka angielskiego Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!