Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne?

Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-01-24, 22:57  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Panowie, niech mi ktoś powie jak to wygląda. marihuana legalna nie jest (inna kwestia, czy słusznie) ale nasionka już tak? I te wszystkie sklepy też? Jak oni to rozumują, że im coś takiego wyszło, bo nie czaję zupełnie?
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-01-25, 14:25  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Sprawa się rozchodzi o obecność thc. W nasionach go po prostu nie ma, wiec nie mają jak być nielegalne, tak same z siebie nie mogą najwidoczniej. Sklepy, w klimatach ganja farmer, które takie nasionka sprzedają działają w 100% zgodnie z prawem, jeżeli tylko nie namawiają do zasadzenia itd, a sprzedają "kolekcjonersko" - nikt się do niczego przyczepić nie moze
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-01-31, 23:00  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak. Tylko trzeba brac pod uwagę, ze jeżeli sklepy są legalne, to nie znaczy, że w przypadku zakupów nie trzeba uważac. Bo jednak każdy wie o co chodzi. Wiec jak chcesz kupować, to sklepach sprawdzonych. To ganja farmer, z tego co widze działają 7 czy 8 lat, takich szukaj
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-02-08, 15:08  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Niby thc, ale prawda taka, że takie nasiona, rzućcie sobie okiem, sa mega tanie. Legalizacja to mniejsze zyski i dla koncernów farmaceutycznych i dla ludzi obecnie tym handlujących, tych tam na górze Wink A oni nie chcą żeby im zyski spadały, smutna prawda
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-02-27, 13:19  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
No nasionka są w pełni legalne i można to łatwo w ustawie doczytać. Możesz sobie kolekcjonować i nikt ci nie może wedle prawa nic zrobić. Co do sklepów to niekoniecznie stare=sprawdzone. Teraz dużo nowych fajnych powstało ale trzeba być uważnym.
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2017-03-02, 15:10  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Są legalne. W Warszawie jest nawet sklep, gdzie sprzedają.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-03-07, 13:22  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
No bo teraz dużo tych sklepów powstaje. Ale tak jak mówię- stare nie zawsze idą w parze z dobrymi. Ja od jakiegoś czasu przerzuciłem się na nasionamari.pl i bajka bo jakość nasion jest wprost idealna. A to potwierdza moją tezę bo sklep jest stosunkowo nowy ale szybko się przebija na rynek bo dobre ceny oferują przy owej jakości Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-04-03, 18:13  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Pisząc swoją wypowiedź własnie miałem ich na myśli ;p Podobno bardzo bezpieczne zakupy można u nich zrobić no a to jednak najważniejsze. Co prawda jeszcze tam nic nie brałem ale śmiało się do tego przymierzam :3
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-04-10, 15:02  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Co do sklepu nasionamari to oni również mają swój oddział stacjonarny w Bielsko-Białej. Dużo się nasłuchałem,że lepiej przez internet zamawiać no ale dlaczego? Tutaj przynajmniej jest poczucie, że to wszystko jednak w 100% legalne Smile
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-05-24, 13:19  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
szogun napisał: Dokładnie tak. Tylko trzeba brac pod uwagę, ze jeżeli sklepy są legalne, to nie znaczy, że w przypadku zakupów nie trzeba uważac. Bo jednak każdy wie o co chodzi. Wiec jak chcesz kupować, to sklepach sprawdzonych. To ganja farmer, z tego co widze działają 7 czy 8 lat, takich szukaj


Zamawiałeś coś ostatnio na ganja? Very Happy Ja zamierzam teraz kupić jakiś nowy in, na razie czytam i się dowiaduje Very Happy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-06-06, 10:18  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedzi. Tak zerknąłem z ciekawości na ganja farmer widziałem pisaliście to sobie obczaiłem co i jak Very Happy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-06-12, 19:07  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
polonez napisał: Co do sklepu nasionamari to oni również mają swój oddział stacjonarny w Bielsko-Białej. Dużo się nasłuchałem,że lepiej przez internet zamawiać no ale dlaczego? Tutaj przynajmniej jest poczucie, że to wszystko jednak w 100% legalne Smile

Tak mają swój stacjonarny i taka ciekawostka- nie wiem czy istnieje w ogóle drugi punkt stacjonarny w Polsce z nasionkami jakiegokolwiek sklepu, może ktoś mnie uświadomi? Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-06-20, 13:33  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Nie słyszałem o tym w każdym razie. Nasionamari w stacjonarnym mają fajne gadżety i dodatki więc warto tam zajrzeć. Jednak nasionka wolę anonimowo przez internet mimo wszystko no a u nich na stronie to jest w czym wybierać Smile
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-06-22, 14:17  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: Dzięki za odpowiedzi. Tak zerknąłem z ciekawości na ganja farmer widziałem pisaliście to sobie obczaiłem co i jak Very Happy


I co kupione ? Very Happy
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-06-26, 11:24  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj natknąłem się na artykuł, że chyba są jeszcze jakieś inne ale nie ważne. I tak co kto mądrzejszy to wybierze taki w którym najbezpieczniej jest zamawiać a tutaj certyfikat SSL jednak robi swoje Smile
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2018-12-14, 17:30  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że nie, aczkolwiek to wymagałoby jakiejś głębszej analizy - poczytaj fora z tym związane i na bank się dowiesz Wink
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-10-28, 06:15  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Są legalne oraz bez problemu mozna je zakupić. Jesli chcecie to zrobic anonimowo polecam sklepy internetowe plus wybranie paczkomatu. Mozna odebrać paczke w kominiarce i nikt nie będzie wiedział co zamówiliście.

Daję namiar na jedno z takich miejsc:
https://nasionamarihuany.pl/indoor/super-silver-haze

Maja wiele odmian marihuany.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-07-01, 06:17  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Nasiona są legalne. Nie jest legalne uprawianie konopii na użytek własny. Ale legalne jest posiadanie nasion, które są sprzedawane w celach kolekcjonerskich. Od siebie rekomenduję ten sklep http://ganjafarmer.com.pl/ Nasiona są przechowywane w dobrych warunkach oraz zachowują świeżość.

Myślę, ze zalegalizowanie marihuany to jedynie kwestia czasu, w końcu do tego dojdzie - szczególnie, ze coraz więcej krajów zaczyna do tego podchodzić bardziej liberalnie niż dotychczas. Już teraz ma być dozwolona uprawa ale na potrzeby medyczne.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-07-01, 06:18  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Nasiona są legalne. Nie jest legalne uprawianie konopii na użytek własny. Ale legalne jest posiadanie nasion, które są sprzedawane w celach kolekcjonerskich. Od siebie rekomenduję ten sklep http://ganjafarmer.com.pl/ Nasiona są przechowywane w dobrych warunkach oraz zachowują świeżość.

Myślę, ze zalegalizowanie marihuany to jedynie kwestia czasu, w końcu do tego dojdzie - szczególnie, ze coraz więcej krajów zaczyna do tego podchodzić bardziej liberalnie niż dotychczas. Już teraz ma być dozwolona uprawa ale na potrzeby medyczne.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-07-01, 06:19  //  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Odpowiedz z cytatem
Nasiona są legalne. Nie można jednak uprawiać samodzielnie - na użytek własny. Sądzę, ze z czasem się to zmieni, ale na razie nic sie na to nie zapowiada. .Nasiona takie mozna dostać z kolekcji kolekcjonerskich. Możńa zajrzeć sobie na przykłąd tutaj: http://ganjafarmer.com.pl/ Nasiona są przechowywane w dobrych warunkach oraz zachowują świeżość.

Ogólnie coraz więcej krajów zaczyna do tego podchodzić bardziej liberalnie niż dotychczas. Już teraz ma być dozwolona uprawa ale na potrzeby medyczne.

Pewnie w Polsce kiedyś również dojdzie do totalnej legalizacji.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Nasiona marihuany sa u nas normalnie legalne? Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!