Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » naprawy bezgotówkowe: jak to działa

naprawy bezgotówkowe: jak to działa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-12-22, 10:33  //  naprawy bezgotówkowe: jak to działa Odpowiedz z cytatem
No właśnie jak w temacie. Pytam czysto teoretycznie. wiecie może jak to działa?
Reklamy
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-18, 14:41  //  naprawy bezgotówkowe: jak to działa Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, to odstawiasz samochód do mechanika, a oni się rozliczają z ubezpieczycielem, ale musisz się zgłosić do dobrej firmy, która się tym zajmie.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-03-01, 10:11  //  naprawy bezgotówkowe: jak to działa Odpowiedz z cytatem
Dzięki właśnie, miałem nieprzyjemność doświadczyć na własnej skórze, jak to wygląda. Że tak powiem, wywołałem wilka z lasu Smile W każdym razie poszło bardzo sprawnie i podobno na oryginalnych częściach mam wszystko zrobione. Poza tym okazało się, że przysługuje mi samochód zastępczy z OC sprawcy i to była najlepsza wiadomość, bo już się martwiłem, jak sobie poradzę bez samochodu, bo niestety od momentu stłuczki do użytku się nie nadawał. Zresztą, wszystko dzięki tej firmie z Rudy Śląskiej oni mi pomogli, mogłem naprawić samochód, wziąć od nich zastępczy i zdecydowanie wszystko poszło bardzo sprawnie i bezproblemowo Smile
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  naprawy bezgotówkowe: jak to działa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!