Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Naprawa klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-08-31, 08:27  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Czy jestem w stanie samodzielnie naprawić klimę?
Próbowaliście? Niby na jesieni średnio potrzebna, ale boję się, że jeśli poczekam, to ona się totalnie rozpadnie. Jest to możliwe? Średnio stoję z kasą. Mogę sobie na razie odpuścić naprawę?
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-09-01, 16:41  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie radzę iść do serwisu
Logiczne, że w serwisie wszystko zostanie załatwione na dużo lepszym poziomie. Ale oczywiście wiele zależy po prostu od tego, jakie macie oczekiwania, ile chcecie na to wydać kasy.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-09-05, 08:07  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Umówiłem się na jutro. Mają mi konkretnie powiedzieć, ile to będzie kosztowało. Nie byli w stanie ocenić na podstawie opisu, ale to w sumie nic dziwnego - pewnie 90 proc. usterek objawia się tym, że klimatyzacja nie działa jak powinna Wink
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-09-06, 16:06  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
A co mogą powiedzieć na podstawie samego opisu? W zasadzie nic. Dlaczego? Z wielu powodów.
Powodów niedziałania klimy są dosłownie setki. Tzn. mogą być. Jak ocenić to na oko? Tym bardziej, że dana osoba, może to błędnie interpretować?
Źle opisywać objawy? Realnie są w stanie ocenić sytuację dopiero podłączając się pod urządzenie.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2017-09-07, 08:08  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Tak, wiem, zostawiłem samochód, mam mieć dzisiaj zrobiony, stawka z góry podana, komplikacji ma nie być. Niby się zastanawiałem, ale nie ma co odpuszczać, później mi się tylko wyższe koszty zrobią, a jednak ta klimatyzacja zimą również się przydaje.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2017-09-08, 20:55  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Podaj na koniec ile cię to kosztowało i czy faktycznie naprawili jak należy.
Nie odkładaj nigdy takich tematów na później, bo na tym nigdy się nie wychodzi.
Efekty są takie, że pojawiają się inne awarie, które również generują wysokie koszty.
Po co to wam?
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2017-09-10, 21:58  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
TEż jestem ciekaw, a przy szukaniu polecam nowe dla mnie narzedzie jak wyszukiwarka warsztatów mi.eu tam są tez opinie o warsztatach
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-05, 20:37  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Wyjadacz, są tam opinie, ale wielu porządnych warsztatów ta wyszukiwarka nie uwzględnia, na przykład mojego ulubionego, wypróbowanego Ring Service na Grunwaldzkiej tam nie ma.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2018-08-07, 15:37  //  Naprawa klimatyzacji Odpowiedz z cytatem
Zajedź sobie na Aleje w Gdańsku do RINGa, zrobią Ci klimę jak nówka sztuka, a zapłacisz grosze zamiast się męczyć z ASO hahaha
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Naprawa klimatyzacji
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!