Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Najlepszy program do pracy z plikami PDF?

Najlepszy program do pracy z plikami PDF?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bodziu

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 46
Post 2010-12-30, 15:41  //  Najlepszy program do pracy z plikami PDF? Odpowiedz z cytatem
Czy macie może jakieś doświadczenia w pracy z tym rodzajem plików? Jaki program najbardziej byście polecali, jeśli chodzi o edytowanie pdf'ów, ich tworzenie, robienie prezentacji itd.? Bardzo jest mi coś takiego potrzebne do pracy... Sporo ostatnio czytałem o nowej wersji Acrobata ("X"), która podobno dobrze się sprawdza. Pracował ktoś na tym programie?
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-01-03, 21:34  //  Najlepszy program do pracy z plikami PDF? Odpowiedz z cytatem
Ja raz mialem jakas wersje i nie polecam - strasznie muli i bez porównania z adobe.
havocki

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 10
Post 2011-05-11, 12:45  //  Najlepszy program do pracy z plikami PDF? Odpowiedz z cytatem
Corel Draw Smile ma możliwość zapisu do PDF a do odczytu darmowy FoxitReader
Jbonzo

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 5
Post 2011-06-02, 13:19  //  Najlepszy program do pracy z plikami PDF? Odpowiedz z cytatem
Adobe stworzył format pdf, więc najlepiej pracuje się w Readerze Standard lub Professional. Ale to strasznie drogie programy.
Znacznie tańsza oferta to nowy Corel Fusion 1.0 właśnie do edycji pdf.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Najlepszy program do pracy z plikami PDF?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!