Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Najlepsze gry na konsole Playstation 3

Najlepsze gry na konsole Playstation 3

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-11, 23:14  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
od paru dni jestem zszokowanym posiadaczem PS3, glownie dlatego ze nie mialem pojecia ze nowe konsole to wlasciwie kombajny internetowe i PC to juz lamus i nadaje sie tylko do pisania na maszynie, wszelkie gry filmy dema fotki gry to juz tylko konsola, no i wszystko w HD

mam pytanie do graczy o gierki must have, najlepsze w swoich kategoriach, sciagam dema z psstore sobie stopniowo i testuje, ale mam wolne lacze wiec w paru kategoriach od razu chcialbym zanabyc cos co polecaja eksperci

Sciganki

Gran Turismo 5 juz mnie rozwalilo, samochodowka wszechczasow, grafa nie z tej ziemi, jak na Eurosporcie w realu, fizyka w trybie PRO genialna, lepsza niz te wszystkie simbiny rfactory na PC, multi genialne, wlasnie z jakimis francuzami sie scigalem na Fuji i skonczylem mokry wygrywjac Corvetta na ostatniej prostej Smile jak sobie przejade M3 górski odcinek bokami to jakbym gral w RBR, wiec ze sciganek nie sadze zeby cokolwiek bylo mi potrzebne przez kolejny rok jak wyjdzie full z 500 autkami 120 torami itd, jazda po Londynie to normalnie jak virtualna wycieczka, szok

Sport

Tenis - Virtua Tenis 3, jest cos lepszego? drugi pad dla zony i dlugie zimowe wieczory juz widze beda ok Smile

Golf - ciagne demo Tigera Woodsa PGA 10, jest cos lepszego?


FPP single i multi

wiem ze ludzie teraz glownie graja w Call of Duty Modern Warfare 2, a niedlugo wychodzi Battlefield 2 Bad Company, obie maja grafe jak film w TV, wiec nie sadze ze jest cos obecnie lepszego?

inne kategorie i propozycje mile widziane Smile

P.S. przygodowki jak Uncharted po dzungli chodzenie szukanie skarbow mnie nie interesuja Wink
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-12, 00:04  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
aha NBA to demo NBA 2k10 wlasnie gralem i jakbym w TV ogladal czad, wiec rozumiem ze nic innego w koszykowce pewnie nie ma porownania?

jakies Motocykle? SBK cos takiego kiedys bylo?
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-12, 00:10  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Obowiązkowa pozycja jeśli masz dzieci - Little big Planet, zresztą w to to i kobiety lubią pograć. Uncharted 2 - wyczes i jest wreszcie multi, gdzie killujesz w klimacie gry. Fajny, acz, jak wiesz, IMO MW2 na X360 rules Wink
Killzone 2 - to jest prawdziwy must have jeśli pasuje Ci klimat najazdu kosmitów z oczami szczurów albonosów. Mi nie podpasowało, bo wolę "realniejsze" warunki MW i MW2.
No i oczywiście zbliżająca się seria God of War w HD, jesli lubisz slashery. Ja tą serię uwielbiam Wink
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-12, 23:57  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
dzis odpalilem demo Tiger Woods PGA Tour 10 i wymieklem.. grafa, kontrola nad kijami, nawet putter od tej czesci nie da sie 2 razy tak samo uderzyc, kontrola wachnieciami joya a nie glupie klikanie kresek, turnieje online multiplayer, to bedzie pierwszy full ktorego zaraz szukam i zamawiam, kosmos! ujecia kamer, komentator, dzwieki, czad
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-17, 11:33  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Virtua Tenis 3 vs 2k Sport Tenis - ten drugi to symulator Surprised timing uderzania w polke na odpowiedniej wysokosci, 18 technik uderzania szok, Virtua Tenis to tylko juz zabawka dla dzieci

NBA 2k vs Live - ciut 2k lepsze

Fifa vs Pro Evolution Soccer 3 - ciut Fifa

ale najfaniejsza gra jak dotad to Brutal Legend Very Happy metalowiec z siarczystym humorem, ze spadam ze smiechu z fotela co 2 minuty Smile a cala gra jak film, przygoda, nie wiadomo kiedy sie gra kiedy oglada, frajda na maxa zreszta zobaczcie trailer krotki widac probke o czym mowie w jego gadkach Smile



dwa pytanka do Terrora:

1. jak grasz w FPP na padzie? probowalem i jest masakra, lewy joy przesuwanie sie przod tyl boki, prawy rozgladanie, daje sobie glowe uciac, ze nawet mistrz swiata FPP dostal by ode mnie baty sromotne w jakiekolwiek szybkie FPP gdybym gral na klawiaturze + myszce, po prostu polowa mniej do koordynacji, a gdzie jeszcze strzelanie, zmiana broni szybka itd... sa jakies inne sposoby na kontroling fpp padem?

2. ktory to przycisk L3 do cholery, bo nieraz kaze mi Brutal to wcisnac, a przeciez sa tylko w DS3 L1,2 i R1,2?
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-17, 11:45  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: dwa pytanka do Terrora:

1. jak grasz w FPP na padzie? probowalem i jest masakra, lewy joy przesuwanie sie przod tyl boki, prawy rozgladanie, daje sobie glowe uciac, ze nawet mistrz swiata FPP dostal by ode mnie baty sromotne w jakiekolwiek szybkie FPP gdybym gral na klawiaturze + myszce, po prostu polowa mniej do koordynacji, a gdzie jeszcze strzelanie, zmiana broni szybka itd... sa jakies inne sposoby na kontroling fpp padem?

Wydaje Ci się tylko. Po jakimś czasie (noo... 2-3 miechy minimum) zaczniesz sie całkiem naturlanie i swobonie czuć z padem w ręku. Zmień sobie tylko prędkość/czułość joya, bo to najczęściej jest za słąbe ijesteś zbyt powolny.

S. Expert napisał: 2. ktory to przycisk L3 do cholery, bo nieraz kaze mi Brutal to wcisnac, a przeciez sa tylko w DS3 L1,2 i R1,2?


hehehe, wciśnij lewego joya Smile - będziesz miał L3, analogicznie - wciśnięcie prawego to R3
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-17, 12:07  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
dzieki Smile co do FPP to czysta biologia i fizyka co napisalem o koordynacji, nie mowie ze sie nie da, ale jest to 2 x wiecej dla mozgu+reka wiec nie ma bata bez szans na padzie na poziomie zawodowym jak kiedys gralem w quake ale poprobuje w jakims singlu powoli to zobacze Wink
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-17, 13:06  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: dzieki Smile co do FPP to czysta biologia i fizyka co napisalem o koordynacji, nie mowie ze sie nie da, ale jest to 2 x wiecej dla mozgu+reka wiec nie ma bata bez szans na padzie na poziomie zawodowym jak kiedys gralem w quake ale poprobuje w jakims singlu powoli to zobacze Wink

To jest dwa razy więcej ćwiczenia, żeby osiągnąć podobny wynik. Nie ma się co dziwić, nigdy wcześniej tego nie robiłeś.
Jak pisałem - rozsądne wyniki w multi w CoD4 przychodzą po 2-3 miesiącach zgarniania batów, dlatego że nie dogoniłeś celownikiem kolesia, albo go przegoniłeś, albo granata wrzuciłeś na dach zamiast pod auto Wink
Strasznie to irytuje, ale jak przejdzie - fun grania w fajne tytuły siedząc na kanapie patrząc na duży TV bez garbienia się przy monitorze - bezcenne
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-20, 17:31  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
GT5 Prologue:

to naprawde majstersztyk i symulator, po przejsciu wyscigow w klasach a,b,c pojawia sie nowa klasa bryk S, ferrari i inne tuningowane bryki po 600koni, a przede wszystkim SETUP aut, bez ustawienia sprezyn, dobijania, odbijania, przelozen biegow, aerodynaiki i wszystko to widoczne na telemetrii, nei mamy szans w wyscigach klasy S, trzeba kilka wieczorow cwiczyc kazdy zakret zeby miec w ogole szanse, ja dopiero po poczytaniu pradnikow odnosnie setupow dalem dade i po 3 wieczorach prob Smile

FPP:

niestety na forum turnejowcow w counter strike potwierdzilo sie to co mowilem, na poziomie wyzszym nie da sie grac na padzie, na wszystkich truniejach konsolowcy przywoza klawiature i myszke na usb do grania, a i tak narzekaja ze na ps myszka chodzi na 200hz a na usb tylko 50hz co uniemozliwia szybkie i plynne celowanie

Walki:

szukalem boksu na ps3 i znalazlem, ale tez cos lepszego Smile

UFC Undisputed 2009 - walki MMA w klatce, w tym online z ludzmi, w tym kreowanie wlasnego zawodnika, wlacznie ze zdjeciem wlasnym twarzy mozna wgrac, ustawic wlasne parametry w czym chcemy zeby byl dobry itd, dawno sie tak nie bawilem o to trailer zobaczcie:



a boks najlepszy to Fight Night Round 4, grafika i technika walki zabija, tez czad:

Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-23, 13:49  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Co do FPP - to dlaczego mistrzostwa modern Warfare odbywają sie właśnie na Xie i kolesie grają na padach?
Nie pytaj PeCetowców o to czy się da - sam widzisz że się trudno przestawić. Wierz mi, że się da Wink
http://www.youtube.com/watch?v=6SD1x5Cbemc zajebisty filmik, gdybym na poczatku meczu nie zobaczył Xów pod monitorami to nikt by mnie nie przekonał, że to nie PC.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-23, 16:02  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
COD na filmiku to bardzo wolna gra Smile

- nie podskakuje sie ciagle, co by utrudnialo koordynacje na padzie

- nie masz 8 broni, ktorych KAZDA musisz miec zdefiniowana pod osobnym klawiszem na klawiaturze aby moc na nia zmienic szybko, na padzie rozumiem mozna przelaczac sie miedzy broniami sekwencyjnie? wiec da sie jak jest ich 2 czy 3 a nie 8 jak w quake

itd itp ale widze ze sie da grac spoko pokazesz mi w killzonie jak do mnie wpadniesz jak to sie robi Smile na razie PGA Golf 10 trenuje zeby w online turnieju wystartowac Very Happy
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-24, 17:47  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Wolna? To ja już dziękuję. To co tam jest nie pasuje do gry usiłującej się utrzymać w "realnym świecie". To nie Halo czy Unreal.
Podskakują niektórzy. To na początku utrudnia ich zabicie, później nie przeszkadza Wink Kwestia ogrania się z takimi typami, ale np OIW w lidze Gamebattles skoki nie są tolerowane. Znajdz mi żołnierza, który wyskakuje zza rogu w podskoku Wink
w całej serii CoD masz do dyspozycji 2 rodzaje broni i to się nie zmieniło. Do tego claymores, flashe czy frag granates więc w sumie 5 rodzaji ekwipunku dostępnych w 1 kliku.
A Killzone 2 jakoś mi nie podszedł. Przeszedłem pare leveli, bo myślałem, że później będzie lepiej, ale to nie mój klimat
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-24, 17:57  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
no to wszystko jasne i sie zgadza Smile jak masz 2 bronie i nie skaczesz tylk osie skradasz to sie da na padzie, ja za duzo lat gralem w sportowe ffp jednak quaki itp ligi turnieje klany, teraz Golfik w wygodnym fotelu i pierwsze partie online za mna w pga tour Smile zejdzie mi z rok nim sie wyszkole i jest na razie milo Smile
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-25, 20:50  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
No i o to w tym wszystkim chodzi Smile
Nie przesadzałbym z tym skradaniem. Halo widziałeś? Się da się.
Wychodzi z Ciebie stary PeCetowiec Wink
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-26, 01:31  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
czekam w domu na pokaz fpp jak zobacze jak smigasz to sprobuje Smile na razie gt5 + golf to na rok co najmniej zabawy i mi wystarcza Smile
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-28, 00:44  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
To musisz Xboxa kupic Wink Ten pad do PS3 to żywy pomnik porażki.
tu, niestety, Sony daje d... i robi pada dla małych japońskich rączkach zapominając o narmalnych rozmiarach.
Pad Xa pod tym względem to szczyt ergonomii Wink
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-28, 00:52  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
to mnie zaskoczyles, bawilem sie w markecie padem xboxa i sie dziwilem po co robic takie wielkie konskie pady i czemu maja tylko jeden joy i jeden ten okragly przycisk, jak przy ps3 mam 4 w sumie i sa potrzebne Smile do mich zgrabnych raczek i golfa pad na razie jest idealny Wink

w ogole to eyepet mnie rozwalilo musze w necie poszukac jakichs video szok...
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-11-28, 19:42  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
hehe, pad Xa ma dwa joye i krzyżaka. Ilością przycisków nie różni się od sixaxisa, ale jest znacznie bardziej ergonomiczny. Triggery są w dobrą stronę wygięte, w przeciwieństwie tych z PS3, gdzie palec się ze spustu ześlizguje. Poza tym ten Xowy jest odpowiednio duży dla dorosłego europejczyka i odpowiednio cięższy.
Tu IMO Sony daje d..., ze się do porażki nie przyznaje i brnie dalej w to g...
A co do Eyepet - dzis widziałem w sklepie dla idiotów - dzieciak siedział i się własnie bawil z petem w kręgle. Na YT wyglada to dużo bardziej porywająco niż na żywo.
http://www.youtube.com/watch?v=tlaVT6m1Q94&feature=player_embedded#
http://www.youtube.com/watch?v=eXbH1n9NSG0&feature=related no ale ja dzieckiem od dość dawna nie jestem Wink
kruczek

Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 161
Post 2009-12-04, 15:15  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Ja jestem ciekaw co wyjdzie z nowego Medal of Honor, co prawda wolałem Call of Duty zawsze ale jak zmienili tło historyczne na współczesne to miałem nadzieje, że Medal of Honor będzie II wojenny. A tu kicha. Kopia MW2. No ale cóż nie skreślam może mnie urzeknie.



A co do gry na konsoli w FPP to faktycznie dla pecetowca kosmos. Po przesiadce na X'a nie wiedziałęm co się dzieję i ledwo w ziemie trafiałema co dopiero w rywali Very Happy
Terror

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 18
Post 2009-12-06, 23:32  //  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Odpowiedz z cytatem
Hehe, Z MoHem już jest jazda Wink Ponoć ten brodaty żołnierz, który sie przewija w trailerze, zwany jako Cowboy niekoniecznie był poinformowany, że bierze udział w grze Wink
Co do same j gry - trudno coś powiedzieć, ja się nastawiam na 10 prestiża w MW2 i klanowe HC HQ. Mam w co grać przez pewnie rok Wink
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Najlepsze gry na konsole Playstation 3 Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!