Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki

Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-11-04, 12:21  //  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki Odpowiedz z cytatem
Mam spotkanie z klientem w połowie drogi. Klient właśnie zdecydował, że ma to się odbyć w dobrej pizzerii - nie wiem czemu Wink NO ale ok - czy w Grodzisku macie jakiś lokal z dobrym jedzeniem? Pewnie bardziej będzie chodziło o pizzę, a nie o dania włoskie...
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-11-08, 18:51  //  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki Odpowiedz z cytatem
Gusto Dominium, czyli sieciówka. W Grodzisku nie ma specjalnie wielu solidnych lokali. Zdecydowana większość miejscówek jest naprawdę lipna, więc radzę na to zwrócić uwagę. Ogólnie raczej nie ma się tam czego czepiać, lokal klimatyczny, we włoskich tematach. Nie sądzę, żeby klient miał się czego czepiać, chociaż kwestia taka, co to za gość...
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-11-09, 08:17  //  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki Odpowiedz z cytatem
Masz tam do polecenia jakąś konkretną pizzę? W sensie jakieś zestawienie składników, które będzie na pewno pierwsza klasa? Jeśli tak, to dajcie namiary Wink
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2016-11-09, 18:40  //  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki Odpowiedz z cytatem
Przecież to co mnie smakuje, tobie nie musi, więc takie kiepskie rady, co nie?
Ale skoro pytasz to mnie najbardziej interesują takie oryginalne połączenia ZObacz menu z pizzami de la pasa/casa coś takiego. Tam pojawiają się owoce morza, szpinak, szynka dojrzewająca i mnóstwo innych tematów. Ogólnie można trafić genialne jedzenie - te pizze są trochę droższe, ale uważam, że warto spróbować Wink
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-11-14, 08:13  //  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki Odpowiedz z cytatem
Spoko, coś tam sobie dopasujemy sensownego w naszych klimatach. Aby tylko było smacznie, a produkty to wiadomo, że zawsze coś tam człowiek sobie dobierze. W sumie to przecież nawet podstawowe produkty powinny robić różnicę...
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Najlepsza pizzeria Grodzisk Mazowiecki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!