Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Najładniejsze miasto w Polsce

Najładniejsze miasto w Polsce

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 11:20  //  zakopane Odpowiedz z cytatem
Zakopane, bo góry i klimat. Niekoniecznie zimą, o każdej porze roku. I czuję się tam bardzo swojsko, bo już wiem gdzie chodzić, gdzie nocować, gdzie jesć. A jak mowa o jedzeniu to jak będziecie to w Zakopanem jest mnóstwo miejsc, w którym proponują górlaskie jedzienie, ale jeśli chcecie naprawdę dobre i nie wydać nie wiadomo ile to pojdzcie sobie do Karczmy Szymaszkowa, tam jak się idzie do Doliny Kościeliskiej, pycha! Smile
Reklamy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 12:04  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Niezaprzeczalnie jednym z piękniejszych miast w Polsce jest Kraków. Fajny i elegancki hotel w którym mógłbyś się zatrzymać to Best Western Efekt Express. Wiem, że organizują tam wesela.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-09-01, 12:17  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Jest wiele pięknych miast w Polsce Smile Mnie ostatnio na przykład zachwyciła Kudowa-Zdrój. Przeurocze miejsce! Jakbyście się wybierali to bardzo polecam wam nocleg w apartamentach Kudowa-Zdrój an ul. 1 maja, bardzo komfortowe apartamenty w świetnej lokalizacji Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-09-15, 09:33  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Ładne sa niewielkie polskie miasteczka takie jak:
Sandomierz
Kazimierz Dolny
Zamość
Warto jest się tam wybrać na nie więcej niż 2-3 dni Jednak nie można zaprzeczyć,ze każde z nich ma swój klimat.

Sporo fajnych zakątków jest w Lubelskim
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-05, 21:18  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Jak już piszecie o fajnych hotelach w Krakowie, to od siebie dodam Hotel Panorama. Jest fajny, bo nie w samym centrum, jest tam więc tanio, kameralnie i nie ma tłumu anglików Very Happy
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2017-10-22, 11:09  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Kraków też dla mnie w czołówce, wybieramy się za jakiś czas, nocleg zawsze staram się załatwić w takim ApartHotelu Miodosytnia na Kazimierzu, miejsce ma swój klimat i historię, a w Krakowie też o to chodzi żeby poczuć ten nastrój
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-05-14, 10:38  //  Najładniejsze miasto w Polsce Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy da się tak tutaj napisać jakie miasto jest najładniejsze ponieważ jest wiele świetnych miejsc:

Kazimierz Dolny
Warszawa ( która się rozwija w ostatnim czasie bardzo szybko)
Toruń, który polecam szczególnie na wyjazd we dwoje: https://tourists.pl/torun-romantyczny-weekend-we-dwoje/
Lublin i starówka (jest tam kręconych wiele filmów historycznych)

Sam jeszcze nigdy nie byłem w Poznaniu i chciałbym w tym roku to nadrobić Wink
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Najładniejsze miasto w Polsce Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!