Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy

Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-28, 19:58  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Który polski kierowca wyścigowy, oprócz Roberta Kubicy jest najbardziej rozpoznawalny twoim zdaniem. Ja mam swojego jedynego kandydata Mateusza Lisowskiego, w zeszłym roku zdobył tytuł mistrzowski w Pucharze Skody Octavii, był pierwszym obcokrajowcem który zwyciężył w gronie Słowaków i Czechów.

W tym sezonie będzie można go zobaczyć w serii Seat Leon Supercopa w Niemczech, czyli jednym z największych pucharów tej marki. Obok występów zagranicą Mateusz wystartuje w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-03-28, 22:28  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Obawiam się, że w Polsce kierowcy wyścigowi nie są rozpoznawani Smile Oczywiscie poza Kubicą. Podejrzewam, że taki Maurycy Kochański jest nieźle rozpoznawany bo ogrzał się w polsatowskim słoneczku Kubicy.

Dla mnie ważną postacią jest Andrzej Dziurka, który przecierał szlaki w czasach, gdy mało komu śniło się w Polsce o poważnym wyścigowym ściganiu na wysokim poziomie.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-29, 16:57  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Oj prawdziwi fani wyścigów powinni znać polskich kierowców Maciej Stańco, Damian Sawicki, Mateusz Lisowski, Robert Lukas i Kuba Giermaziak. Jest jeszcze Michał Broniszewski, zwycięzca klasyfikacji generalnej International GT Open w 2009 roku.
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-03-31, 20:33  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Oj z tego grona to tylko Lisowski i Giermaziak, o których słyszałem inni to czarna magia.
Leon

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 1
Post 2010-11-04, 23:04  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Siema.

Nie wiem jak z rozpoznawalnymi ale na torze w Krakowie "Daytona" Tomasz Krakowski kilkakrotnie wygrywał z Lisowskim.
Jednak fakt, Lisowski ma szmalu, przez to jest i rozpoznawalne a nasz Tomi ma tylko umiejętności. Ale kto wie może uda mu sie jeszcze pokazać.
Tomasz Krakowski jest numerem 1 !!!
szumi

Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 1
Post 2011-03-07, 23:11  //  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy Odpowiedz z cytatem
Osobiście uważam że Krakowski Tomek jest nie tylko rozpoznawalny środowisku kartingowym, ale wiele osób zapewne się ze mną zgodzi że Tomasz jest jednym z najlepszych kierowców amatorów. Śmiało mógłby brać udział w poważniejszych zawodach. Szumi
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca wyścigowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!