Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » najbardziej przydatne elektronarzędzia

najbardziej przydatne elektronarzędzia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-04-27, 18:25  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
Co jest według was najbardziej przydatnym w domowym majsterkowaniu urządzeniem?? Jakich marek urządzęń używacie? U mnie przewaga ryobi, mam kilka akumulatorowych i się nie kurzą bo używam ich bardzo często, w top 3 to wiertarko-wkrętarka, szlifierka żelazko i pilarka
Reklamy
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-08-15, 22:49  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
Ze mnie jest elektryk z wykształcenia i zamiłowania dlatego w moim warsztacie główne skrzypce gra lutownica. Ostatnio zajmuje się montażem THT, ten sposób lutowania wymaga dużej precyzji i sporego doświadczenia. I przede wszystkim odpowiedniego sprzętu. W zależności od tego co zamierzamy lutować powinniśmy lutownicę dobierać. Na przykład do pracy z układami scalonymi BGA i innymi komponentami SMD najlepsze są lutownice typu hot-air, czyli działające w oparciu o gorące powietrze.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-09-13, 06:07  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
Mój mąż się zajmuje elektroniką z zamiłowania i wszelkie zakupy na https://yaboo.pl/product-pol-2595-Arduino-Nano-A000005.html robi. Jak nie znacie Panowie jeszcze tego sklepu to warto sobie zerknąć. Dobre ceny i szeroki asortyment produktów, z tego co mąż mówi górna półka produktów to jest. I taniej nigdzie nie ma.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-08-30, 14:44  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
Napiszcie proszę z jakiej firmy zamawiacie komponenty elektroniczne. Konkretnie interesują mnie wyświetlacze oled. Muszę zamówić kilka sztuk do mojej firmy i zastanawiam się nad zamówieniem ich tutaj https://www.unisystem.pl/pl/products/oled.html . Z tego, co widziałam mają zarówno wyświetlacze graficzne, jak i znakowe. Jeszcze nie wiem na jakie się zdecyduję.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2022-10-25, 20:27  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
A wykonywaliście kiedyś samodzielnie elektroniczne układy, wiecie jak są zbudowane, co jest ich podstawą? Są to oczywiście układy drukowane, takie jakich produkcją zajmuje się firma TS PCB . Posiadają nowoczesny park maszynowy, mają wieloletnie doświadczenie i samych fachowców w zespole. Na pewno wykonają dla Was takie płytki PCB jakich potrzebujecie.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2022-11-09, 12:18  //  najbardziej przydatne elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem
Szlifierka, wkrętarka i wiertarka. Wszystko inne można wypożyczyć jesli będziemy tego potrzebować. Budrent w Olsztynie to niedroga i fajna wypożyczalnia.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  najbardziej przydatne elektronarzędzia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!