Forum Banzaj.pl » Gadżety » Na jakim instrumencie warto uczyć się grać

Na jakim instrumencie warto uczyć się grać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-03-26, 12:27  //  Na jakim instrumencie warto uczyć się grać Odpowiedz z cytatem
Jaki jest najbardziej uniwersalny instrument, tylko proszę bez głupich tekstów Very Happy Mi wydaje się, że pianino i gitara prym wiodą, a jak Wy sądzicie?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2019-03-26, 14:20  //  Na jakim instrumencie warto uczyć się grać Odpowiedz z cytatem
Faktycznie te instrumenty są najpopularniejsze. Na pianinie jednak o wiele trudniej nauczyć sie grać niż na gitarze. O ile na gitarze mozna nauczyć się gry w każdym wieku, to nauka gry na pianinie nie jest już taka prosta i jeśli ktoś nie ma predyspozycji, to może nigdy sie nie nauczyć. Poza tym w ostatnim czasie popularna jest gra na instrumentach etnicznych. Szczególnie, ze nie jest trudno się nauczyć na nich grać.

Najlepiej zerknij sobie do tej wypożyczalni instrumentów muzycznych;
http://wypozyczinstrument.pl

Możesz wypożyczyć instrument na czas nauki i potem zdecydujesz czy chcesz kontynuować naukę czy może nie.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-05-06, 13:47  //  Na jakim instrumencie warto uczyć się grać Odpowiedz z cytatem
Gitara jest uniwersalna.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-10-03, 19:16  //  Na jakim instrumencie warto uczyć się grać Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że warto zainwestować w gitarę akustyczną Smile. Sam nie tak dawno zacząłem swoją przygodę z tym instrumentem i jak na ten moment jestem bardzo zadowolony Very Happy. Bardzo fajną ofertę gitar akustycznych znajdziecie w tym o to sklepie - https://nauczsiegrac.pl/7-gitary-akustyczne
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Na jakim instrumencie warto uczyć się grać
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!