Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna

Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2022-09-07, 13:40  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie. Na jakim etapie budowy domu warto jest zamowić okna? Własnie jestem na etapie stawiania fundamentów.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-09-08, 09:21  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
Jeszcze przed budową stanu surowego. Zdecydowaałem się na firmę, co do której miałem dobre doświadczenia przy wstawianiiu okien do mieszkania, tak wiec postanowiłem wstawić okna również i do domu. okna klasy premium znajdziesz w ofercie tej firmy, polecam kontakt, powinni doradzić najlepsze rozwiązanie.

Na etapie stanu surowego, pobierane są wymiary na okna i wtedy okna są zamawiane. Wolałem zamówić je wcześniej tak aby jak najszybciej zamknąć budowę ( wybudowałem si e w niecały rok).
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-10-11, 14:04  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
No to ja wam powiem że tutaj https://okna.waw.pl macie fajną opcję na okna energooszczędne dobrej jakości. Okna od nich są nowoczesne, macie duży wybór co do tego jaki materiał ma być budulcem. Także zapoznajcie się z nimi jeszcze dziś.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-05-18, 10:13  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
W sumie to sprawdź, jaki jest czas ich wytworzenia. Wiadomo projekty domów mają określone wymiary okien jednak teoria czasami różowa się z praktyką. Po wykonaniu stanu surowego warto zamówić konsultanta z firmy, który powie, jakie są następne kroki. Wydaje mi się, że można już to zrobić na etapie kiedy już są wszystkie otwory.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2023-07-30, 20:45  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o prace budowlane, jakość ma ogromne znaczenie. Netexpol oferuje niezawodnego i doświadczonego dostawcę ciętej blachy do zbrojenia. IProdukowana przez nich siatka ciągniona jest idealna do tynków gipsowych, sufitów i konstrukcji wapienno-cementowych.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2023-09-14, 11:35  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
Trzeba dokładnie znać wymiary otworów okiennych dlatego lepiej zamawiać je jak już dom będzie postawiony. Nie czeka się teraz długo na realizację zamówienia dlatego nie ma też sensu zamawiać dużo wcześniej. Jeśli dom będzie z poddaszem to okna dachowe produkuje od lat firma https://roofliteplus.pl/produkty/okna-dachowe/ . Można się zapoznać z ich ofertą i sprawdzić ceny.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2024-03-26, 16:57  //  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna Odpowiedz z cytatem
Dom z widokiem na ogród i nowoczesnymi przeszkleniami? Zobacz inspirujące projekty, które łączą naturę z architekturą. Wejdź na https://nextech.pl/pozostale/dom-z-malowniczym-widokiem-na-ogrod-odkryj-inspirujace-projekty-z-nowoczesnymi-przeszkleniami i wybierz swój ulubiony projekt.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Na jakim etapie budowy domu zamawiać okna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!