Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Monitor do laptopa ?? POMOCY !!!

Monitor do laptopa ?? POMOCY !!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2010-11-04, 15:17  //  Monitor do laptopa ?? POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie chcialbym kupic monitor do laptopa, tylko nie mam zielonego pojecia o monitorach.

Ma on miec 24" przedzial cenowy od 800zl do 1200zl. ( ale wole sume blizej 800zl Smile )

Jaka firme polecacie ?? I na co zwracac uwage ??

Dzieki za pomoc

Pozdrawiam
Reklamy
Szemron

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 10
Post 2010-11-26, 08:30  //  Monitor do laptopa ?? POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem
Jeśli miałbym coś polecić to tylko Samsunga. Odradzam natomiast zdecydowanie LG, mimo że też koreańskie. Samsung jest naprawdę dobry jakościowo, monitory mają 3-letnią gwarancję, a jak coś się dzieje to naprawa nie trwa dłużej niż 5 dni. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z tą firmą. Od ponad 3 lat mam SyncMaster 931BW i jestem bardzo zadowolony. Ceny też są bardzo atrakcyjne.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2010-12-02, 15:45  //  Monitor do laptopa ?? POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem
Ja mam Samsung P2350 od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony, wiec moge sie podpsiac pod tym co napisal Szermon.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Monitor do laptopa ?? POMOCY !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!