Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » mocno popękane naczynka

mocno popękane naczynka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tydi

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 2
Post 2014-04-03, 18:33  //  mocno popękane naczynka Odpowiedz z cytatem
Witam Smile mam takie pytanie odnośnie zabiegu usuwania naczynek na twarzy. Jestem mężczyzną 21l i mam mocno widoczne żyły przy nosie, zaczynaja sie z boku nosa i wchodzą do środka ;/ pare razy słyszałem teksty typu: co piłeś? min od instruktora nauki jazdy.. chciałem usunąć to sobie bo wygląda to dziwnie dość. i tu pojawia się moje pytanie:czy mam powody żeby się wstydzić z póściem do lekarza medycyny estetycznej? Chodzą tam głównie kobiety i tu mam dylemat
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-04-15, 12:21  //  mocno popękane naczynka Odpowiedz z cytatem
Spróbuj używać kosmetyków do pielęgnacji twarzy , coś powinieneś dobrać . Mi udało się dzięki platformie rekomenduj.to , dostałam od nich darmowe próbki do przetestowania i dodatkowo miałam możliwość wystawienia opinii na tym portalu Smile .
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2014-05-31, 10:33  //  mocno popękane naczynka Odpowiedz z cytatem
no co Ty? niby czemu miałoby to być dziwne, żebyś poszedł do lekarza z medycyny estetycznej. Właśnie to ci miałam pisać, żebyś poszedł do specjalisty. A jak chcesz dobrego gabinetu to polecam Dermed, na pewno dobrze tam się Tobą zajmą, sama chodzę to wiem i mój facet od czasu do czasu też zagląda. I wierz mi nie ma się czego wstydzić
bursztynek99

Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 2
Post 2014-11-08, 19:24  //  mocno popękane naczynka Odpowiedz z cytatem
tydi napisał: Witam Smile mam takie pytanie odnośnie zabiegu usuwania naczynek na twarzy. Jestem mężczyzną 21l i mam mocno widoczne żyły przy nosie, zaczynaja sie z boku nosa i wchodzą do środka ;/ pare razy słyszałem teksty typu: co piłeś? min od instruktora nauki jazdy.. chciałem usunąć to sobie bo wygląda to dziwnie dość. i tu pojawia się moje pytanie:czy mam powody żeby się wstydzić z póściem do lekarza medycyny estetycznej? Chodzą tam głównie kobiety i tu mam dylemat


Niedawno ukończyłam kurs w prestiżowym studio. Dowiedziałam się tam sporo o makijażu, ale również o różnych rodzajach cery. Jeżeli masz cerę naczyńkowatą powinieneś używać specjalnych kosmetyków do jej pielęgnacji.
Jeśli już zdecydowałeś się na zabieg usunięcia naczynek nie musisz udawać się do gabinetu medycyny estetycznej. Możesz pójść do lekarza specjalizującego się w chirurgii naczyniowej. Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu obligatoryjnego ostrzykiwania żyłek.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  mocno popękane naczynka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!