Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Mobbing w firmie

Mobbing w firmie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kamilW

Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 4
Post 2014-09-11, 13:47  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Problem mobbingu w firmie jest popularny - wiele osób go doświadczyło, ale nie umiało z nim walczyć. Najgorsze jest w tym to, że stres w pracy i wykorzystywanie odbija się na zdrowiu psychicznym pracownika. Zapoznałem się z interesującym artykułem na ten temat. warto się poczytaći zdobyć więcej informacji na ten temat.
Reklamy
Wersus

Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 3
Post 2015-02-16, 14:15  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sie poradzić jakiego prawnika specjalisty co zrobic .Jedno jest pewne psychicznie mobbing jest na pewno wycieńczający.
HieronimDWed

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 10
Miasto: Polska
Post 2015-02-23, 16:55  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Mobbing jest tematem tabu - wiele osób ma z nim do czynienia, jednak zdarza się tak, że nie rozmawia się o tym i nie robi się nic. Nikomu takiej sytuacji oczywiœcie nie życzę. Osoby dotknięte mobbingiem czasami nie zdajš sobie sprawy jak mogš mu przeciwdziałać i jaka jego forma ich dotyczy. Przesyłam interesujšcy artykuł na ten temat e-specjalistabhp.pl/artykuly/news,72,mobbing-czyli-zagrozenia-psychospoleczne-w-miejscu-pracy.html - mam nadzieję, że nikt nie doœwiadczy, ale warto się zapoznać w razie czego.
Arkadiusz35

Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 15
Post 2015-04-10, 12:57  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale mobbing bardzo trudno udowodnić. Jeżeli w twojej firmie zdarzają się takie sytuacje, koniecznie skontaktuj się z adwokatem i porozmawiaj o tym, co można w danej, konkretnej sytuacji zrobić. Możecie szukać adwokatów także przez internet. Jeśli chodzi o Podkarpacie, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z porady a7adwokaci.pl Najgorsze, co można w takiej sytuacji zrobić, to nic nie robić!
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-04-16, 09:54  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Mój kolega też miał z tym problem, ale nie poddał się i walczył z pracodawcą. Z tego co pamiętam prowadził on dziennik. Opisywał w nim przykre sytuacje, które go spotkały z powodu pracodawcy z datami i konsekwencjami jego czynność. Taki dziennik mimo braku poświadczenia także stanowi dowód w sprawie. Dodatkowo miał ze sobą opinię od psychiatry i zaświadczenie o uczestnictwie z programach antymobbingowych.
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2015-05-31, 18:00  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
No u mnie koleżanka z powodu problemów w pracy była tak zestresowana, że również musiała chodzic do specjalisty, ale ten polecał jej środki uspakajające chyba nervomix i się to u niej sprawdzało, bo ze stresu nie mogła nic zrobić, dopiero jak się wyciszyła i uspokoiła to poszła do prawnika i też udało jej się zebrać odpowiednie dowody o mobbing.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-06-15, 10:03  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Z mobbingiem nie ma żartów. Najlepiej albo to zgłoś albo poczytaj sobie w prawie pracy co możesz w takiej sytuacji zrobić
Nikt nie chce tego w pracy przeżyć, a już egzystowanie z tym z dnia na dzień na pewno jest wykańczające. Zrób coś z tym jak najszybciej.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-07-15, 13:14  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim pracownik powinien znać nie tylko swoje obowiązki ale i swoje prawa. Mobbing udowodnić dość ciężko ale jest to możliwe do zrobienia wtedy warto walczyć Smile No a znajomość prawa pracy to podstawa w takim przypadku.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2015-07-26, 01:12  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od charakteru pracownika, w grupie zawsze znajdą się i silni i słabsi ludzie.
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-27, 09:13  //  Mobbing w firmie Odpowiedz z cytatem
ravi napisał: Wszystko zależy od charakteru pracownika, w grupie zawsze znajdą się i silni i słabsi ludzie.

Wszystko zależy od tego, jak bardzo pracownikowi zależy na pracy i czy ważniejsze są dla niego finanse (bo jest w dołku), czy traktowanie. Nie każdy może sobie pozwolić na to, żeby postawić się szefowi.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Mobbing w firmie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!