Forum Banzaj.pl » Woda - nurkowanie, kajakarstwo i inne » Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008

Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2008-08-04, 12:15  //  Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008 Odpowiedz z cytatem
Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008 zakończone! Ostatnie dwa wyścigi zdecydowały o zwycięstwie. Mistrzem Europy został Ross Williams, a Steve Allen, po raz czwarty z rzędu, wygrał Allegro.pl Cup. Po ulewnym deszczu, przerwie w wyścigach z powodu słabego i niestabilnego wiatru, wreszcie silnej zawiało. Gdy wiatr osiągnął 16 węzłów, sędziowie zdecydowali, że grupa kobiet i srebrni odbędą jeszcze jeden - ostatni wyścig. Dali również szansę złotej flocie na ostrą rywalizację. Najlepsi z najlepszych wzięli udział w kolejnych dwóch biegach.

Emocji było co nie miara. Podczas ostatnich biegów wiało najmocniej! Wiatr przekroczył 20 węzłów! Dzięki temu dwa ostatnie wyścigi były niezwykle widowiskowe. Każdy z nich na żywo komentował Michał Olszański. Tym razem trasa ustawiona była bliżej linii brzegowej, tak więc kibice mogli obserwować fantastyczną rywalizację.

W swoim żywiole był Wojtek Brzozowski, który najlepiej czuje się, gdy wieje zdecydowanie mocniej.

To właśnie on, po emocjonującej walce, wygrał dwa ostatnie wyścigi, a w całych zawodach zajął ósme miejsce.

Mistrzynią Allegro.pl Cup 2008 w grupie kobiet jest Polka – Marta Hlavaty! Na podium stanie również Agnieszka Pietrasik (2 miejsce) i Maarja Niinemets (3 miejsce).

Wieczorem zwycięzcy otrzymają medale i puchary na wspaniałej scenie w miasteczku Allegro.pl. Ceremonię uświetni koncertem gwiazda światowego formatu – Shaggy. To będzie mistrzowskie zakończenie tegorocznych mistrzostw Europy w Formule Windsurfing.
Reklamy
Trakluds

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 1
Post 2015-05-08, 07:30  //  Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008 Odpowiedz z cytatem
Zapisuje się na jakiś dobry kurs windsurfingu i startuje w najbliżych zawodach ! taki mam cel raz spróbowałem i mi się spodobało teraz potrenować i zacząć Wink
Forum Banzaj.pl » Woda - nurkowanie, kajakarstwo i inne »  Mistrzostwa Europy w Formule Windsurfing Allegro.pl Cup 2008
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!