Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:)

Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mateusz237

Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 1
Post 2013-10-24, 11:13  //  Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:) Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o sztuce współczesnej? Wg mnie jest inna niż ta z poprzednich
epok. Szukałem ostatnio nowych obrazów w necie ze sztuki współczesnej i znalazłem info ze PKO od niedawna prezentuje obrazy w internetowej kolekcji sztuki współczesnej, którą możecie zobaczyć w necie i w ich centrali w Wawie
Reklamy
Royal

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 9
Post 2013-11-14, 15:20  //  Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:) Odpowiedz z cytatem
teatr narodowy w wawce ma cłakiem nie złą oferte, od czasu do czasu można iśc
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-05-28, 21:24  //  Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:) Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem spędzanie czasu ze sztuką zawsze jest miłe Smile Jestem wielką fanką dzieł muzealnych ale też sztuk teatralnych. Dotychczas byłam częstym gościem w takich miejscach. Po pandemii planuję wziąć urlop i pojechać do Warszawy, aby obejrzeć chociaż jeden spektakl teatru: https://teatrkomedia.pl/ . To moje marzenie od dawna.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Miłe spedzanie czasu wolnego ze sztuką:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!