Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Mieszkanie dla kawalera

Mieszkanie dla kawalera

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-02-16, 12:15  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Nie chcę kupować dużego mieszkania. Chcialbym sobie kupić niewielkie ale w dobrej lokalizacji. Jaki jest Waszym zdaniem najmniejszy metraż na którym można się zmieścić?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-02-18, 12:08  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
No cóż. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Niektórym do szczęscia wystarcza 12 m2. I tak, jak najbardziej można sie na takiej powierzchni rozgościć:
http://mieszkaniowe.info/mini-apartamenty-jak-mieszka-sie-na-12-metrach-kwadratowych/
Takie mikro apartamenty powstają w najwiekszych miastach Europy.

Sam jednak jakbym miał kupować mieszkanie to postawiłbym na minimum 30 m2.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-03-22, 23:08  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
urządzenie takiej kawalerki to nie takie trudne jak się wydaje na pierwszy rzut oka Smile Też mieszkam w kawalerce i zależało mi na urządzeniu mieszkania tak aby była ta przestrzeń optyczna zachowana. Udało mi się znaleźć fajne meble na homedome.pl które pozwoliły mi na zrealizowanie mojego pomysłu Smile
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2018-07-29, 19:26  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Kawalerka to raczej mieszkanie przejściowe więc nie warto wyrzucać kasy. Rozejrzyj się za mieszkaniem na wynku wtórnym. Będzie tańsze i możesz wybrać lokalizację Może ci w tym pomóc firma per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i raczej wie kto na ich terenie chce sprzedać mieszkanie
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2018-12-18, 12:16  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Nalepiej jest skorzystac z pomocy biura nieruchomosci. Ja zaufałem abc-dom i w ogole nie załuje
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-03-20, 08:29  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to (nie tylko dla kawalera) aby mieszkanie znajdowało się w niedalekiej odległości od miejsca pracy, restauracji, klubów, kawiarni czy terenów rekreacyjnych. Dlatego najlepszym wyborem wydaje się centrum miasta lub jego bliskie sąsiedztwo. Ja swoje nowe mieszkanie w Sosnowcu znalazłem w internecie.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-03-22, 09:07  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Może zainteresuje cie ta oferta https://vantage-sa.pl/ Możesz przedstawić swoje oczekiwania za pomocą formularza kontaktowego i poczekać 48 godz by odezwał się do ciebie doradca z gotową ofertą.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2020-02-03, 23:11  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Myślę, że mieszkania poniżej 50m2 to już będzie za mało. Powinniśmy mieć w domu miejsce na odpoczynek ale również gdzie przyjąć gości. A kawalerem nie będziesz raczej całe życie, musisz brać pod uwagę, że w tym mieszkaniu pojawi się kiedyś żona, dzieci. Na https://www.dobryadres.pl/ zerknij, mają tam bardzo dobre oferty mieszkań na sprzedaż.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-05-25, 13:21  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
del
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-07-31, 15:05  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Dla kawalera to sprawdzi się nawet jednopokojowe mieszkanie. W ofercie https://mlynska10.pl/ widziałam nawet takie niecałe 30m2. Ustawne, jak dla jednej osoby to chyba nic więcej nie jest potrzebne. No chyba że jednak ten los kawalera może się kiedyś skończyć Very Happy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-16, 22:22  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Takie mieszkanie to przede wszystkim trzeba dobrze umeblować, ponieważ to podstawa. W kawalerce wiele mebli nie potrzeba, no ale oczywiście trzeba znaleźć jakiś fajny sklep z meblami , bo tylko w takim miejscu można skorzystać sobie z najlepszej oferty. Ja osobiście dla kawalerki mojego brata szukałam mebli online, ponieważ wiedziałam, że cenowo wyjdzie to wszystko super. Jak sprawdzaliśmy, to okazało się, że online ceny są czasem dwa razy niższe, niż w sklepach stacjonarnych i to za niemalże te same meble.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-12-18, 20:21  //  Mieszkanie dla kawalera Odpowiedz z cytatem
Atrakcyjny pod względem dojazdów jest Ożarów Mazowiecki, można się szybko dostać do stolicy, bo jest niezłe połączeie pociągiem, autem też dojazd dobry, jak szukacie dewelopera to home premium ma dobre opinie
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Mieszkanie dla kawalera
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!