Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » mieszkania lublin zemborzyce

mieszkania lublin zemborzyce

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2019-06-27, 17:49  //  mieszkania lublin zemborzyce Odpowiedz z cytatem
mieszkania lublin zemborzyce
Czy bierzesz pod uwagę dodatkowe koszty? Planując budżet, koniecznie pomyśl także o kosztach związanych z zakupem nieruchomości (które są niemałe), takie jak: taksa notarialna, podatek od czynności cywilno-prawnych, opłaty sądowe czy prowizja pośrednika. To jedne z najważniejszych szczegółów, na które trzeba zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania, by nie spanikować w obliczu piętrzących się opłat.
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-06-14, 14:44  //  mieszkania lublin zemborzyce Odpowiedz z cytatem
Cześć, ja planuję kupić mieszkanie pod wynajem, ale nie za bardzo mam czas na szukanie ofert mieszkań. Znajomy polecił mi biuro nieruchomości kraków , aby znalazło propozycje mieszkań za mnie. Chyba zdecyduję się na usługi biura, bo szukanie ofert samemu jest dla mnie zbyt skomplikowane.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-10-03, 10:12  //  mieszkania lublin zemborzyce Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz problem prawny związany z nieruchomością i chcesz ją sprzedać, to sprawdź może temat skup nieruchomości z problemami. Myślę, że to może być jakieś rozwiązanie.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2023-10-26, 14:13  //  mieszkania lublin zemborzyce Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak w Lublinie ale na pewno w Toruniu są mieszkania pod najem instytucjonalny w inwestycji https://torun.mdr.pl/ . Słyszeliście o takim rodzaju najmu? jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla obu stron tym bardziej, że do czynszu można otrzymać dotacje. W innych miastach także można znaleźć takie osiedla i w niektórych nadal składać wnioski o mieszkanie.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 131
Post 2024-03-22, 15:30  //  mieszkania lublin zemborzyce Odpowiedz z cytatem
Jeśli myślisz o inwestowaniu, to możesz rozważyć kupno lokalu pod wynajem
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  mieszkania lublin zemborzyce
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!