Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » męskie inspiracje

męskie inspiracje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Kasperek

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 24
Post 2015-10-13, 14:41  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Mnie ubiera kobieta Very Happy mniejszy problem
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-10-27, 11:45  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Szukanie aspiracji ciuchowych w moim wypadku nie jest łatwe. jak to się mówi kawał chłopa ze mnie, a dostanie spodni graniczy z cudem.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-12-31, 08:27  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Obecnie są w sklepach spore wyprzedaże tak wiec jeśli dobrze poszukacie to kupicie sobie świetne ciuchy w dobrych cenach. Jakiś czas temu na przykład zrobiłem dośc spore zamówienie w Gomezie .Nie wiem czy znacie sklep ale można tam kupić sobie ubrania dobrych marek.Jak na przykład Boss czy Tommy Hilfiger. Wprawdzie są droższe od ubrań w popularnych sieciówkach ale jakość jest zdecydowanie lepsza. Koszula taka po wielu praniach wyglada tak samo jak w dniu kupna czego nie mozna napisac na przykład o koszuli z sieciówki, która zaczyna wyglądać kiepsko już po 2-3 praniach.
Podobaja mi się takie modele slim:

koszula.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  17.34 KB
 Odsłon:  8599 raz(y)

koszula.jpg

Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2016-01-02, 13:39  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Inspiracje polecam szukać na pinterescie i instagramie:)
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-01-30, 17:27  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Na zszywce te z jest sporo inspiracji Smile A kupujecie ubrania męskie od projektanta czy stawiacie raczej na sieciówki? Szukam czegoś modnego dla mojego faceta i nie wiem gdzie zrobić zakupy.
Engin 320

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 5
Post 2016-02-10, 15:32  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję w sklepach w których bardziej dowolnie można dobrać detale i mających szerokie rozmiarówki oraz u lokalnych rzemieślników. Projektanci są za drodzy a w sieciówkach są ciuchy tylko na najbardziej popularne rozmiary, na mnie w większości nie pasujące. Z takich moich ulubionych film polecam Lancerto ostatnio odkryłem fajną niewielką manufakturkę specjalizującą się w spodniach Benevento.Tu też inormacja dla kolegi zaspanaego57 - cuda się zdarzają i tu chyba znajdziesz spodnie Smile
Ramius

Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 5
Post 2016-02-15, 14:19  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Też korzystam z pinteresta, ale więcej można znaleźć na lookbooku Smile A tą firme Benevento kojarze, oni ostatnio zaczęli się udzielać na Casualizmie , z tego co tam widziałem to rzeczywiście rzetelna firma. Wink
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-03-03, 23:18  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ha ha ja tez ubieram mojego faceta Razz Kiedyś sam chodził na zakupy a teraz jakoś mu tak wygodniej gdy ja coś kupię podczas swoich zakupów. Ostatnio wpadł mi w oko tshirt męski i chyba mu zamówię. Będzie idealny na wiosnę.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-05-09, 11:43  //  koszulki Odpowiedz z cytatem
Powiem Wam,że sam ostatnio szukałem dla siebie jakiejś fajnej koszulki i nie byłem w stanie niczego sensownego znaleźć. Niby sporo tych ciuchów w sieci ale albo są drogie albo wzory są nieciekawe. W końcu postanowiłem sobie taka koszulkę zaprojektować samodzielnie. Nie jest to wbrew pozorom takie trudne.

Nie było to takie drogie. Koszulka kosztowała mnie praktycznie tyle samo ile musiałbym za nia zapłacić w normalnym sklepie a przynajmniej była taka jaką chciałem.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-19, 06:41  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Ja jakiś czas temu zamówiłem sobie nowe buty na jesień. Zeszłoroczne trampki wylądowały już w koszu bo wstyd bylo je sobie na nogi zakładać Razz
Sprawiłem sobie natomiast coś takiego:


Buty już przyszy. Jestem zadowolony bo są bardzo wygodne, porządna skóra tak więc powinienem pochodzić w nich te kilka sezonów.

b1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  26.38 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

b1.jpg

error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2016-09-01, 05:36  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
A jakie spodnie preferujecie?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-01-05, 07:04  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
A ja lubię sobie sam wybierać ubrania. Dostaję czasami w prezencie coś od mojej kobiety i zwykle trafia w mój gust, jednak lepiej się czuję jak dobiorę sobie coś samodzielnie. Szukam dla siebie obecnie jakichś wygodnych spodni na co dzień z wyprzedaży. Odpadają spodnie w kant bo mam dwie pary a i tak czesto ich nie zakładam. Chcę również coś innego niż jeansy.

Polecam zajrzeć sobie na pewno do tego sklepu:
https://dstreet.pl/pol_m_Przekroje_Men_Koszule_Czarne-Koszule-Meskie-1668.html

W sklepie w dobrej cenie mozecie kupić sobie porządne koszule oraz spodnie.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-01-22, 13:13  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Podobają mi się i planuję sobie kupić takie buty w przyszłości. Robiłem rozpoznanie w sklepach i kilka z nich ma podobne modele ( widziałem na przyklad w ryłko). Szkoda,że zwykle nie są tanie Sam zastanawiałem się ostatnio nad jakimiś sportowymi butami . NIe na miasto ale raczej do lasu na zimę. Zalezy mi na tym aby były mocne i wytrzymałe.Co sądzicie o tych north face?

northface.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  22.5 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

northface.jpg

fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-05-07, 19:59  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Tak sobie myślę, że nie tyle marka jest ważna ile jakość. Oczywiście to pierwsze bardzo często łączy się nierozerwalnie z tym drugim, chociaż nie zawsze tak właśnie jest.
Co do inspiracji, to szukam ich wszędzie. Zarówno w kraju jak i na zagranicznym podwórku.
Np bardzo fajnym połączeniem jest kamizelka z koszulą i np spodniami jeansowymi .
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-02-10, 11:56  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-05-06, 12:44  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
A nosicie jeansowe koszule? One chyba nigdy nie wyjdą z mody. Na http://typowyfacet.pl/moda/komu-pasuje-meska-koszula-jeansowa-z-czym-nosic-koszule-jeansowa/ jest kilka podar z czym je nosić, żeby dobrze wyglądać.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-08-05, 11:31  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to staram sie być od jakiegoś czasu minimalista i jeśli kupuję dla siebie jakieś ubrania, to wybieram te najlepszej jakości. Przyzwyczajam sie do rzeczy i nie przepadam za wymienianiem ich co chwilę.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-12-17, 13:42  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Lubię buty trekkingowe.
Niezłe promocje mają na nie tutaj https://polarsport.pl/buty/buty-trekking.html

Używam ich jako butów na cały rok, są bardzo praktyczne bo są wygodniejsze od standardowych (o ile oczywiście są to buty dobrej firmy)

Oprócz nieprzemakania na deszczu ważna jest dla mnie oddychalnosc buta, inaczej stopa mi pływa w pocie. Wstyd potem zdjąć takie buty u znajomych.... No i solidna, dająca dobre oparcie podeszwa. Klasycznie to oznacza vibram + jakaś membrana.

Co do wysokości buta to zimą wolę wysokie, latem jednak lepiej czuję się w niższych.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-05-22, 08:35  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
Sam zamawiam ostatnio ubrania i buty w sprawdzonych sklepach. Olx oraz allegro unikam. Kilka razy zamawiałem ale jedynie w sytuacji jeśli sklep miał sprzedaż na allegro. Na allegro obecnie wiele osob sprzedaje rzeczy kupione w Chinach....

Sam zastanawiam się nad kupieniem sobie jakichś eleganckich butów. Potrzebne są mi na wyjścia na wesela. Mam jedne, jednak wstyd je już nakładać Razz
Zastanawiam się nad dwoma modelami
oxfordy
brogsy
Ktore są lepsze?

https://klasycznebuty.pl/pl/blog/Buty-na-wysokie-podbicie/61

Polecam również buty na wysokie podbicie tutaj
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-10-05, 14:58  //  męskie inspiracje Odpowiedz z cytatem
A co czytacie w internecie? Dostępne są różnego rodzaju blogi i śmiało każdy znajdzie coś dla siebie. Skoro mowa też o męskiej tematyce, to polecam sprawdzić https://blogmezczyzny.pl/ . Poruszają wiele męskich tematów i wiele rzeczy można sprawdzić z męskiego punktu widzenia. Koniecznie przeczytajcie!
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  męskie inspiracje Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!