Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » męska moda

męska moda

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-05-22, 09:50  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Prawdziwy mężczyzna powinien być elegancki jak James Bond. Mój mąż codziennie do pracy zakłada garnitur od Spilliaert i można powiedzieć że dzięki niemu zarabia.
Reklamy
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-01-30, 17:37  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Nie każdy pracuje w biurze i musi chodzić w garniturze. Lubię jak mężczyzna jest elegancki ale nie zawsze. Najbardziej podoba mi się ubrany na luzie, modnie. Ja ostatnio trafiłam na hultajpolski.pl męskie sklep internetowy i chyba zacznę tam kupować dla mojego faceta. Styl i jakość tych ubrań jest bardzo dobra i myślę, że D będzie się dobrze w nich czuł.
aprilrossj

Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 1
Post 2016-02-15, 07:46  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
I have purchased Nehru jacket for my dear husband on Valentines day from Mirraw.com. Jacket is looking cool and fabric is also nice.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-03-03, 23:19  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Ja nie lubię jak facet na co dzień jest elegancko ubrany. Fajnie wygląda w garniaku ale w pracy czy na jakiejś uroczystości. Podczas luźnych wypadów najlepiej sprawdzą się jeansy i tshirt męski Smile Ale jak kto woli, podobno o gustach się nie dyskutuje.
Engin 320

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 5
Post 2016-03-17, 14:06  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
A moja żona u mnie to lubi chyba opcję pośrednią, bo cały czas mi podsuwa smart casual, najbardziej ją kręcą sportowe zestawy marynarka + chinosy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2016-04-20, 07:09  //  Odpowiedz z cytatem
Ja również ubieram sie na co dzien na luzie. W pracy mam dress code tak wiec chodzę cały dzień pod krawatem i w koszuli. Jak pzychodzę do domu to nie mam na nic innego ochoty jak po prostu na zdjęcie tych ciuchów. O wiele lepiej czuję sie w jakimś wygodnym podkoszulki, jeansach. Mam rownież kilka porządnych skórzanych kurtek.

Swoją drogą to obecnie bardzo na czasie jest rockowy styl ubierania się
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-11, 06:37  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
jeśli chodzi o mnie to wole wygodne ubrania. Nie zwracam aż takiej uwagi na to co obecnie jest modne. Wolę sobie nawet kupić co jest teoretycznie mniej modne ale za to będzie wygodneijsze Wink

Kilka razy również sam projektowałem sobie ubrania. W sieci są sklepy gdzie jest taka możliwosć.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-11-09, 21:21  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio znalazłem fajną stronkę black-town.pl. Oryginalne rzeczy i nie trzeba chodzić po sklepach. Pisze, że jest to skateshop. Lubicie taki styl?
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2016-11-10, 15:48  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Ja lubię nosić dżinsy, t-shirty i bluzy z kapturem. A jak wymaga sytuacja, to oczywiście ubieram się elegancko.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-05, 07:27  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Moda nie jest taka trudna Nie każdy na pewno rodzi się z wyczuciem stylu. Warto jest poszukać w sieci inspiracji. Jest wiele blogów modowych prowadzonych przez fajnie ubierających się kolesi.

Poza tym warto jest skorzystać z promocji jakie obecnie są w sklepach. Mozna na tym sporo zaoszczędzić.
Samson

Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 28
Post 2017-01-08, 19:38  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Prosta elegancja zawsze w modzie. Jak t-shirty to proste, bez nadruków, jeansy nie przecierane, prosty krój, żadnych rurek (jak dla mnie), koszula itp.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-01-13, 10:24  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Samson napisał: Prosta elegancja zawsze w modzie. Jak t-shirty to proste, bez nadruków, jeansy nie przecierane, prosty krój, żadnych rurek (jak dla mnie), koszula itp.


Czy ja wiem. Są rózne fajne T shirty z nadrukami. Osobiście ubieram się na co dzień na luzie ale nie przepadam za takimi prostymi koszulkami bez żadnych wzorków.
Ciekawe oraz oryginalne są takie koszulki z nadrukami 3d.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-02-06, 09:18  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Ja lubię sportowy styl. jak szukam męskich butów to najczęściej zaglądam tu czasnabuty.pl Znajdziecie tu buty na wszelkie okazje, od tych wyjściowych do sportowych.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-02-09, 13:09  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Też zamawiam koszulki przez internet. MOże nie z powodu cen , ale po prostu z wygody. Wiem jaki mam rozmiar. Zawsze sobie lubię również daną rzeczy wymierzyć czy na pewno będzie to na mnie pasowało. Jak przyjdzie nie ten rozmiar to przecież ma się do 14 dni na zwrot. Albo wymianę na wiekszy czy mniejszy.
Wśród sklepów w sieci dobre ceny ma Koszulkowo.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-02-28, 14:37  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
A ja akurat zwracam uwagę na jakość ubrań oraz butów. Szczególnie butów. O ile ubrania mogę sobie kupić tańsze to buty staram się kupować naprawdę dobrej jakości ponieważ w tym przypadku tanio oznacza bardzo często drogo i jak kupicie sobie jakieś kiepskiej jakości buty to szybko się rozpadną i trzeba będzie kupić sobie nowe. Co do koszulek to polecam Nike - szczególnie,ze w sieci są dobre promocje.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-04-05, 09:25  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
W sumie racja... Chociaż sam akurat nie przykładam uwagi do tego jakiej marki kupuje koszulkel Po prostu zwracam uwagę na to aby koszulka była wykonana ze 100% bawełny. W syntetykach się poce....

Polubilem koszulki wykonywane sitodrukiem. Jakość nadruku jest naprawdę spoko.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-04-21, 13:36  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, jakość najważniejsza.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-05-17, 15:07  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
ja zawsze kupuje jeansy na Bigstar jeszcze nie zdarzyło mi się, aby przetarły się na kroczu, co jest dla mnie ważne, bo codziennie jeżdżę na rowerze do pracy.
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2017-05-21, 21:46  //  męska moda Odpowiedz z cytatem
Co prawda zasad odpowiedniego ubierania się oraz nauczania dobrej stylówki jest masa, ale najwięksi designerzy i specjaliści od męskiej galanterii potrafili czasem jednym zdaniem określić na czym polega dobry styl. Jedno z takich stwierdzeń brzmi: "Nie można być eleganckim i mieć dobry styl w tanich butach". Zasada niby oczywista, ale jak się popatrzy na sklepy z męskimi butami, to owszem, jest ich masa, ale zróżnicowanie w produktach jest bardzo mało. Sporo sklepów poleca ciągle to samo, a przecież bywają miłe dla oka odskoki - gdzie i odpowiedni styl można znaleźć i mieć pewność, że po zakupie ranga posiadacza rośnie w drabinie społecznej o kilka szczebelków, także raz na jakiś czas lepiej wydać więcej i mieć chociaż jedną PORZĄDNĄ parę butów w szafie. O garniaku nie wspomnę.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-06-28, 05:51  //  a Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu kupiłem sobie kilka nowych ciuchów. Pochwalę się tutaj jakich:



proste sportowe ciuchy ( w takich chodzę na co dzień najczęściej bo jest mi najwygodniej, ubrania eleganckie zostawiam na jakieś specjalne okazje)

Kupowałem tutaj: http://www.ataf.pl - w sklepie zaczęły się już pierwsze wyprzedaże.

2.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  227.05 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

2.jpg

1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  801.38 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

1.jpg

Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  męska moda Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!