Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne?

Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-23, 22:34  //  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne? Odpowiedz z cytatem
Jak Wam się podoba najnowsze wcielenie wersji coupe E klasy? o ile przednią część auta jestem w stanie zaakceptować (głównie chodzi oczywiście o zupełnie nowe przednie lampy) to im bliżej końca auta tym... gorzej. Odwłok i linia okien tego mercedesa jest ciężka niczym koleś, który został potraktowany przez bohatera negatywnego w filmie se7en za grzech obżarstwa. Nie tego się spodziewałem po coupe!

Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-02-24, 00:58  //  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne? Odpowiedz z cytatem
Karoseria jest moim zdaniem w porzadku. Natomiast deska rozdzielcza nowej E klasy to jest krok w tyl. Wyglada TRAGICZNIE. Zero polotu. Tylko kanty i zalamania. Duzo bardziej podobala mi sie konsola w starym modelu.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-02-24, 09:56  //  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne? Odpowiedz z cytatem
Według mnie bardzo ładne auto. Mamy trochę tradycji - brak środkowego słupka. Karoseria muskularna jak przystało na coupe. Nowe lampy - miła odmiana po owalach i tylko owalach. Wnętrze - no cóż, tutaj mogło być lepiej.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-02-24, 22:57  //  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne? Odpowiedz z cytatem
dla mnie nuda :/
Ojciec Dyrektor

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 261
Miasto: wieś
Post 2009-02-25, 00:09  //  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne? Odpowiedz z cytatem
Nowe mercedesy sa zupelnie nieciekawe - oprocz CL / CLS.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Mercedes E Coupe - nowe ale czy ładne?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!